Kalkulatory kosztów sprowadzania aut z zagranicy pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki temu każdy klient FlyCars.pl może łatwo i szybko wyliczyć koszt importu, a w konsekwencji zaplanować swoje przyszłe wydatki. Rozwiązania tego typu dotyczą samochodów sprowadzanych z USA, Dubaju oraz Kanady, czyli lokalizacji, z których import jest obecnie najbardziej opłacalny.

Jak działa kalkulator aut z zagranicy?

Kalkulatory aut z zagranicy działają na zasadzie zaprogramowanego algorytmu obliczającego wszystkie opłaty oraz czynności związane z zakupem pojazdów z zagranicy.

Kalkulacji podlegają ceny związane z m.in.:

  • autem,
  • kosztami transportu,
  • kontenera,
  • opłat celnych,
  • prowizjami aukcyjnymi.

Kalkulatory kosztów sprowadzania aut z zagranicy — najważniejsze informacje

Import samochodów z zagranicy może być atrakcyjny ze względu na niższe ceny w porównaniu z kosztami pojazdów krajowych. Warto również wspomnieć o tym, że pojazdy zza oceanu są zdecydowanie lepiej wyposażone, co skutkuje większym komfortem poruszania się. Poszczególne jednostki silnikowe wyróżnia także bezawaryjność, dzięki czemu samochód można użytkować bardzo tanim kosztem.

Należy jednak pamiętać, że import samochodu z zagranicy wiąże się z pewnymi wyzwaniami tj. bariery językowe, różnice w przepisach i procedurach prawnych, a także zróżnicowane koszty transportu i ubezpieczenia. Dlatego zachęcamy korzystać wyłącznie z profesjonalnych usług importerskich. Jest to rozwiązanie przystępne cenowo umożliwiające sprowadzenie Twojego wymarzonego samochodu w ciągu kilku miesięcy.

Kalkulator aut z zagranicy — jakie są finalne koszty sprowadzenia pojazdu zza oceanu?

Biorąc pod uwagę aktualne standardy, należy liczyć się z kosztami rzędu od 20 000 do 25 000 zł. Aby poznać finalną kwotę, skonsultuj się ze specjalistami FlyCars.pl. Z chęcią doradzimy w zakresie właściwego wyboru i oszacujemy koszty inwestycji. Na imporcie możesz zarobić nawet 20-30% w porównaniu do sprowadzenia identycznego egzemplarza z Europy. Weź również pod uwagę, że pojazdy z USA, Dubaju czy Kanady wyróżnia bardzo dobry stan techniczny. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Mamy trzy oddziały – we Wrocławiu (+48 669 667 408), w Krakowie (+48 669 668 202) oraz w Rzeszowie (+48 669 668 207).

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!