Sprowadzamy luksusowe samochody amerykańskie. Wyróżniamy się profesjonalną i rzetelną obsługą, niskimi cenami, szybkim, a także bezproblemowym procesem importu. Jesteśmy renomowaną firmą i liderem na rynku – współpracujemy z największymi domami aukcyjnymi w Ameryce (np. COPART, IAAI). Pomagamy sprawnie ukończyć skomplikowany proces sprowadzania luksusowych pojazdów, a w konsekwencji zaoszczędzić nawet do 40% w stosunku do samochodów z rynku europejskiego.

Twoje wymarzone, luksusowe auto z USA w najniższych cenach!

Importując Twój wymarzony, luksusowy amerykański samochód zwracamy uwagę na opłacalność inwestycji. Początkowo wspólnie określamy maksymalną kwotę danego pojazdu – Ty go wybierasz, a my przeliczamy koszty zakupu i podpowiadamy, czy na pewno warto rozpocząć licytację wybranego egzemplarza. Gdy już wygramy aukcję, zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem samochodu do importu pod wskazane przez Ciebie miejsce.

Luksusowe samochody amerykańskie – kompleksowy proces importu z FlyCars w granicach 10 000 zł!

Z doświadczenia możemy stwierdzić, że cały proces sprowadzenia pojazdu kosztuje w granicach 10 000 – 15 000 zł (bez podatku VAT, cła oraz akcyzy). Jest to bardzo atrakcyjna propozycja cenowa, biorąc pod uwagę fakt, iż często same koszty transportu lądowego i morskiego wynoszą nawet 7 000 zł. A do finalnej ceny należy jeszcze doliczyć opłacenie domu aukcyjnego (często ok. 4 000 zł), przelewu do USA i przysięgłe tłumaczenie dokumentów (ok. 300-400 zł). Dochodzi do tego również nasza prowizja oraz inne, fundamentalne detale tj. wysyłka dokumentów (zazwyczaj 200-500 zł).

Samochody luksusowe z USA w kilka miesięcy pod Twoim domem!

Spośród konkurencji wyróżniamy się także sprawną procedurą importu. Po dopełnieniu niezbędnych formalności możemy sprowadzić Twoje luksusowe auto z USA nawet w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy. Nasza procedura zakupu obejmuje kilka prostych kroków:

  • wybór samochodu,
  • wpłata kaucji,
  • płatność za wygraną licytację,
  • transport do portu,
  • odprawa celna.

Po odprawie celnej transportujemy pojazd prosto pod dom klienta.

Luksusowe samochody z USA sprowadzane we współpracy z FlyCars – innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność

Współpracując z FlyCars możesz być pewny nie tylko najniższych cen i dostawy samochodu nawet w kilka miesięcy pod tzw. klucz, ale również innowacyjnych rozwiązań stosowanych każdego dnia. Otóż oferujemy płatności w PLN, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się procesu skomplikowanych przelewów w dolarach. Posiadamy także odpowiednie licencje, co gwarantuje zakupy z możliwie jak najniższymi prowizjami. Zajmujemy się procesem importu od „A” do „Z”, czyli od licytacji samochodu zza oceanu, aż pod dom klienta, załatwiając wszelkie kluczowe formalności.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawnym i bezpiecznym importem w najniższych cenach – napisz do nas mailowo na biuro@flycars.pl lub zadzwoń (Kraków: 669 668 202, Rzeszów: 669 668 207, Wrocław: 669 667 408). Czekamy na Ciebie!

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!