Sprowadzamy luksusowe samochody amerykańskie. Wyróżniamy się profesjonalną i rzetelną obsługą, niskimi cenami, szybkim, a także bezproblemowym procesem importu. Jesteśmy renomowaną firmą i liderem na rynku – współpracujemy z największymi domami aukcyjnymi w Ameryce (np. COPART, IAAI). Pomagamy sprawnie ukończyć skomplikowany proces sprowadzania luksusowych pojazdów, a w konsekwencji zaoszczędzić nawet do 40% w stosunku do samochodów z rynku europejskiego. Z nami luksusowe auta z USA są w zasięgu Twojej ręki!

Twoje wymarzone, luksusowe auto z USA w najniższych cenach!

Importując Twój wymarzony, luksusowy amerykański samochód zwracamy uwagę na opłacalność inwestycji. Początkowo wspólnie określamy maksymalną kwotę danego pojazdu – Ty go wybierasz, a my przeliczamy koszty zakupu i podpowiadamy, czy na pewno warto rozpocząć licytację wybranego auta z USA. Gdy już wygramy aukcję, zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem samochodu do importu pod wskazane przez Ciebie miejsce.

Luksusowe samochody amerykańskie – kompleksowy proces importu z FlyCars w granicach 20 000 zł!

Z doświadczenia możemy stwierdzić, że cały proces sprowadzenia pojazdu kosztuje w granicach 20 000 – 30 000 zł (bez akcyzy). Jest to bardzo atrakcyjna propozycja cenowa, biorąc pod uwagę fakt, iż często same koszty transportu lądowego i morskiego wynoszą nawet 10 000 zł. A do finalnej ceny należy jeszcze doliczyć opłacenie domu aukcyjnego (często ok. 8 000 zł), przelewu do USA i przysięgłe tłumaczenie dokumentów (ok. 300-400 zł). Dochodzi do tego również nasza prowizja oraz inne, fundamentalne detale tj. wysyłka dokumentów (zazwyczaj 200-500 zł).

Samochody luksusowe z USA w kilka miesięcy pod Twoim domem!

Spośród konkurencji wyróżniamy się także sprawną procedurą importu. Po dopełnieniu niezbędnych formalności możemy sprowadzić Twoje luksusowe auto z USA nawet w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy. Nasza procedura zakupu obejmuje kilka prostych kroków:

  • wybór samochodu,
  • wpłata kaucji,
  • płatność za wygraną licytację,
  • transport do portu,
  • odprawa celna.

Po odprawie celnej transportujemy pojazd prosto pod dom klienta.

Luksusowe samochody z USA sprowadzane we współpracy z FlyCars – innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność

Współpracując z FlyCars możesz być pewny nie tylko najniższych cen i dostawy samochodu nawet w kilka miesięcy pod tzw. klucz, ale również innowacyjnych rozwiązań stosowanych każdego dnia. Otóż oferujemy płatności w PLN, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się procesu skomplikowanych przelewów w dolarach. Posiadamy także odpowiednie licencje, co gwarantuje zakupy z możliwie jak najniższymi prowizjami. Zajmujemy się procesem importu od „A” do „Z”, czyli od licytacji samochodu zza oceanu, aż pod dom klienta, załatwiając wszelkie kluczowe formalności. Sprowadzamy wszystkie najpopularniejsze marki luksusowych samochodów amerykańskich, spełniając marzenia naszych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawnym i bezpiecznym importem w najniższych cenach – napisz do nas mailowo na biuro@flycars.pl lub zadzwoń (Kraków: 669 668 202, Rzeszów: 669 668 207, Wrocław: 669 667 408). Czekamy na Ciebie!

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!