Importowanie samochodów dostawczych z USA we współpracy z FlyCars przebiega na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Proces sprowadzenia takiego pojazdu pozwala nie tylko zaoszczędzić, ale także nabyć jednostkę wykonaną na bazie wyższej jakości części oraz lepiej wyposażoną (w porównaniu do europejskich egzemplarzy). Bazując na informacjach pochodzących bezpośrednio od naszych klientów, możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy w stanie pomóc Ci zaoszczędzić nawet 30-40%. Jesteśmy jedną z najtańszych firm importerskich w Polsce. Umożliwiamy płatności w złotówkach (PLN). Gwarantujemy ciągły kontakt z klientem, innowacyjne rozwiązania oraz dostawę pod dom lub warsztat.

Sprowadzanie auta dostawczego z USA na przystępnych warunkach finansowych oraz klarownych zasadach

Import auta dostawczego z USA jest możliwy nawet w 2-3 miesiące od wyboru wymarzonego egzemplarza i rozpoczęcia współpracy ze specjalistami FlyCars. Opłaty nie są takie straszne, jak mogłoby się wydawać, ponieważ wynoszą w granicach 20 000 – 30 000 zł. 

To bardzo korzystna finansowo oferta, biorąc pod uwagę obecne ceny konkurencji oscylujące powyżej 35 000 zł. We FlyCars możemy zaproponować klientom bardzo atrakcyjne warunki finansowe obejmujące sprowadzenie auta dostawczego z USA ze względu na wieloletnią współpracę z renomowanymi domami aukcyjnymi (np. COPART, IMPACTAUTO, IAAI) opartą na obopólnym zaufaniu. Dzięki temu mamy spore zniżki, będąc w stanie zaoferować skrajnie niskie ceny, skutkujące zadowoleniem naszych usługobiorców.

Import samochodów dostawczych z USA – sprawna procedura importu, innowacyjne rozwiązania i profesjonalny kontakt z klientem

Procedura zakupu samochodów dostawczych ze Stanów Zjednoczonych obejmuje 5 kluczowych aspektów:

  • wybór samochodu,
  • wpłata kaucji oraz podpisanie umowy,
  • płatność za wylicytowany egzemplarz,
  • transportu do portu, fracht i odprawa celna,
  • dostarczenie pojazdu do klienta.

Spośród konkurencji wyróżniamy się także wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań ułatwiających śledzenie pojazdu. Po wpisaniu numeru VIN możesz na bieżąco weryfikować, co dokładnie dzieje się z Twoim samochodem. Osobiście również Cię informujemy o najważniejszych czynnościach – żebyś wiedział, na jakim dokładnie etapie aktualnie jesteśmy.

Auta dostawcze z USA — import. Niskie opłaty transportowe i prowizje domów aukcyjnych

Sprowadzanie auta dostawczego z USA wiąże się z opłatami celnymi (podatek VAT, akcyza oraz cło), a także kosztami transportu oraz prowizjami domów aukcyjnych. Od siebie możemy zagwarantować niskie ceny opłat transportowych (transport do portu w USA, fracht morski oraz transport pod dom klienta)

Interesuje Cię import auta dostawczego z USA? Uważasz, że importowanie samochodów dostawczych z USA to dobry pomysł? Napisz do nas wiadomość na biuro@flycars.pl lub zadzwoń: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!