Amerykańskie auta sportowe są znacznie lepiej wyposażone, niż pojazdy zakupione w europejskich salonach. Z doświadczenia możemy stwierdzić, że import sportowych aut z USA to szansa, aby zaoszczędzić nawet 40% w porównaniu do identycznych egzemplarzy z Unii Europejskiej. Proces sprowadzania aut sportowych z USA przy współpracy z FlyCars jest bardziej opłacalny, niż może się wydawać. Spośród konkurencji wyróżniamy się szybkością, profesjonalizmem oraz nieustannym kontaktem z klientem.

Dobrze wyposażone amerykańskie auto sportowe w najniższych cenach na rynku od FlyCars

Naszym klientom sprowadzamy samochody sportowe z USA w najniższych cenach na rynku. Pobieramy niewielką prowizję za nasze usługi, dysponujemy dodatkowymi zniżkami, gwarantując najkorzystniejszą i najprostszą procedurę importu w całej Polsce. Amerykańskie samochody sportowe, które sobie wymarzyłeś, mogą być już w kilka dni od podpisania umowy pod Twoim domem. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok – zadzwonisz do nas lub napiszesz maila.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić pieniądze i otrzymać sportowy pojazd nawet w 2-3 miesiące od podpisania umowy – skontaktuj się z nami mailowo na biuro@flycars.pl lub telefonicznie pod numerami +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Gwarantujemy najniższe prowizje na rynku i doskonały kontakt z importerami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Najnowsze samochody sportowe z USA – prosta procedura zakupu, innowacyjne rozwiązania i ciągły kontakt z klientem

Masz zamiar sprowadzić samochody sportowe z USA? Jesteś handlarzem, który chce poszerzyć swoją ofertę lub osobą prywatną marzącą o sporej oszczędności i dobrze wyposażonym samochodzie? Jeśli tak, to trafiłeś w „dziesiątkę”. Nasza procedura zakupu jest banalnie prosta. Wybierasz samochód, a my wyliczamy wszystkie koszty sprowadzenia auta z USA, które będziesz musiał ponieść, m.in.:

  • koszt prowizji domu aukcyjnego,
  • koszty transportu i frachtu (na które mamy spore zniżki),
  • opłaty celno skarbowe.

Następnie wspólnie weryfikujemy konkretny pojazd w bazie Carfax lub Autocheck – żebyś miał pewność co do jego stanu technicznego. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i wpłata kaucji – od tej pory wszystkim zajmujemy się my, a Ty jedynie kontrolujesz nasze działania. Jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym.

Gdy już wygramy licytację, transportujemy wybrane, sportowe auta z USA do portu w Europie, dokonujemy formalności dot. procedury celnej i transportujemy pojazd pod wyznaczoną przez Ciebie lokalizację. To wszystko. Od teraz możesz cieszyć się swoim wymarzonym, amerykańskim autem sportowym.

Przekonaliśmy Cię? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Możesz też napisać maila na biuro@flycars.pl. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!