We FlyCars importujemy także bezwypadkowe auta używane z USA. Dysponujemy pełną historią każdego pojazdu, ponieważ liczymy się z satysfakcją naszych klientów. Zawsze służymy pomocą w oszacowaniu kosztów sprowadzenia auta oraz jego ewentualnych modernizacji pod kątem dostosowania m.in. reflektorów, kierunkowskazów i świateł przeciwmgielnych do warunków europejskich. Spośród konkurencji wyróżniamy się niskimi cenami, błyskawicznym przebiegiem całego procesu, profesjonalizmem oraz ciągłym kontaktem z klientem.

Używane auta z USA – bezwypadkowe, tanie w imporcie i bezpieczne

Używane, bezwypadkowe auta z USA, które oferujemy, pochodzą wyłącznie z renomowanych domów aukcyjnych (np. IAAI, COPART, IMPACTAUTO). Są okazją na zaoszczędzenie nawet 40% w porównaniu do europejskich egzemplarzy. W zależności od specyfiki danego zlecenia, możemy dokonać procesu importu od „A” do „Z”, czyli od wylicytowania pojazdu, aż do transportu pod dom klienta nawet w ciągu 3 miesięcy.

Jeśli chcesz poznać szczegóły – napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer +48 669 668 202 / +48 669 668 207.

Używane samochody bezwypadkowe z USA – innowacyjne rozwiązania od profesjonalistów z FlyCars!

Działamy w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Umożliwiamy płatności w PLN, szacujemy inwestycję razem z klientem i kompleksowo przygotowujemy samochód, bez jakiejkolwiek ingerencji zamawiającego. Pozwalamy dokładnie sprawdzić każde auto przed zakupem, udostępniając narzędzia tj. Carfax lub Autocheck. Dzięki temu procesowi każdy nasz klient będzie miał pewność co do braku uszkodzeń wybranego pojazdu.

Zapamiętaj!

W przypadku nieudanej licytacji możemy zwrócić kaucję klientowi lub podjąć kolejne próby licytacji innych pojazdów.

Najtańsze bezwypadkowe auta używane z USA – procedura importu wynosząca ok. 2 000 złotych!

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. W konsekwencji uzyskaliśmy odpowiednie licencje umożliwiające zakupy z najniższymi prowizjami na rynku. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów biznesowych, dlatego nie tylko szacujemy opłacalność danej inwestycji, ale jak już wcześniej wspomnieliśmy – pomagamy także wycenić ewentualne modernizacje związane z dostosowaniem sprowadzonego pojazdu do warunków europejskich.

Najczęściej cena za import nie przekracza 2 000 złotych razem (prowizja). Uważamy, że jest to spora szansa, aby zyskać nawet 40% w porównaniu do zakupu aut pochodzących z Europy (większość firm importerskich wymaga minimum 4 000 złotych zapłaty za identyczne czynności, ponieważ bazują na znacznie mniej korzystnych prowizjach z punktu widzenia klienta).

Używane auta bezwypadkowe z USA – banalna i błyskawiczna procedura zakupu wymarzonego egzemplarza

Procedura zakupu we FlyCars składa się z 5 prostych czynności – wybór samochodu, wpłata kaucji, licytacja, transport do portu i prosto do klienta. Wszystkim zajmują się nasi fachowcy, a Ty jedynie czekasz na swój wymarzony egzemplarz, regularnie kontrolując działania podejmowane przez wyznaczonych profesjonalistów z FlyCars. Proste, prawda? W takim razie napisz do nas na maila biuro@flycars.pl lub zadzwoń (Kraków: +48 669 668 202, Rzeszów: +48 669 668 207, Wrocław: +48 669 667 408). Porozmawiajmy o konkretach już dziś. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. 

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!