Pickupy z USA są znacznie lepiej wyposażone, niż te zaprojektowane w Europie. Bez znaczenia na ich aktualny stan – jeśli porównamy europejskie i amerykańskie egzemplarze, możemy bez problemu zaoszczędzić nawet 30-40% na pickupach pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Korzystając z usług FlyCars masz gwarancję najniższych cen na rynku, profesjonalnego przebiegu procesu importu oraz możliwości zapłaty w PLN.

Dobrze wyposażone amerykańskie pickupy w najniższych cenach

Usługa importu w FlyCars kosztuje zazwyczaj ok. 2 000 złotych (należy doliczyć do tego także cło, podatek VAT oraz koszty transportów i obsługi celnej). To bardzo niewiele, biorąc pod uwagę fakt, iż standardowy pickup z Ameryki jest lepiej wyposażony, wyróżnia się bardziej ekonomicznym silnikiem, a dodatkowo części stosowane przy jego tworzeniu są znacznie trwalsze, niż te wykorzystywane przez polskie salony.

Szybka i bezproblemowa procedura zakupu – pickup amerykański w ciągu kilku miesięcy pod Twoim domem!

Naszą firmę spośród konkurencji cechuje przede wszystkim szybka i bezproblemowa procedura zakupu. Na czym polega? Otóż po wybraniu satysfakcjonującego Cię egzemplarza oraz podpisaniu umowy – dopełniamy niezbędnych formalności, które trwają zazwyczaj od 3 do 5 miesięcy. Właśnie tyle potrzebujemy, żeby wykonać zamawianą usługę importu dowolnego samochodu od „A” do „Z”, czyli z placu aukcyjnego, aż pod Twój dom (lub inną, wyznaczoną przez Ciebie lokalizację).

Wymarzony amerykański pickup z najbardziej cenionych domów aukcyjnych na świecie

Oprócz najniższych cen, a także szybkiej i bezproblemowej procedury zakupu oferujemy również możliwość wyboru pickupa z najbardziej cenionych domów aukcyjnych na świecie, m.in.:

  • IAAI,
  • COPART,
  • IMPACTAUTO.

Każdy pickup z USA może zostać przez naszych klientów kompleksowo sprawdzony w bazie Carfax oraz Autocheck. Gwarantujemy dodatkowo, że importowany egzemplarz będzie taki sam, jak na zdjęciach (na życzenie zleceniodawcy wykonujemy dodatkowe fotografie). Dzięki powyższym zabiegom klienci mogą być pewni odpowiedniego stanu technicznego oraz blacharskiego wymarzonego pickupa.

Interesują Cię innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, a także szybkość i rzetelność przeprowadzanych importów? Skontaktuj się z nami – zainwestuj w wymarzonego pickupa z możliwością dużego zysku. Jesteśmy dostępni mailowo na biuro@flycars.pl lub telefonicznie (Kraków: 669 668 202, Rzeszów: 669 668 207, Wrocław: 669 667 408).

Sprawdź: Marki pickupów z USA — Jaki amerykański pickup wybrać?

Pickupy z USA od FlyCars – pełna dokumentacja każdej czynności wykonywanej przez importerów

Decydując się na usługę sprowadzenia pickupa z USA, możesz skorzystać z opcji śledzenia pojazdu. Pozwoli ona w pełni kontrolować działania naszych pracowników, a w razie potrzeby skorygować wybrane detale. Dzięki temu będziesz miał pewność, że cały proces przebiega uczciwie, a co najważniejsze – bezpiecznie, według zaplanowanego schematu. Pozwoli to również zweryfikować konkretny termin dostarczenia pickupa pod wskazany adres.

Napisz na biuro@flycars.pl lub zadzwoń do nas – porozmawiamy merytorycznie o opłacalności sprowadzenia wybranego przez Ciebie egzemplarza z Ameryki. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!