Dlaczego warto rozważyć import auta elektrycznego ze Stanów Zjednoczonych? Przede wszystkim z powodu wysokiej opłacalności tego rozwiązania. Samochody elektryczne z USA wyróżniają się wysokiej jakości wyposażeniem oraz znacznie lepszymi komponentami wykorzystanymi do produkcji amerykańskich egzemplarzy. Z doświadczenia możemy również stwierdzić, że samochody elektryczne z USA posiadają trwalsze akumulatory i lepszy stan blacharski, niż porównywalne auta z Polski, czy też innych krajów Europy.

Import aut elektrycznych z USA – niskie ceny i sprawny przebieg kompleksowej procedury importu

Sprowadzając auta elektryczne z USA przy pomocy specjalistów z FlyCars możesz zaoszczędzić nawet 30-40% w porównaniu do pojazdów z rynku europejskiego. Procedura zakupu jest banalnie prosta, opierając się na 7 głównych krokach:

  • wybór samochodu,
  • sprawdzenie auta w bazie Carfax oraz Autocheck,
  • wpłata kaucji,
  • podpisanie umowy,
  • zapłacenie całości kwoty po wygranej licytacji,
  • transportu do portu, fracht i odprawa celna,
  • transport pod dom klienta lub wyznaczony warsztat.

Jaki jest koszt sprowadzenia samochodu z USA? Import auta elektrycznego z USA kosztuje w granicach 20 000 – 30 000 zł (uwzględnić należy dodatkowo opłaty celno-skarbowe, zależne od ceny wybranego pojazdu). Niskie wymagania finansowe wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia, a co za tym idzie – zaufania wśród najpopularniejszych domów aukcyjnych w USA, czyli:

  • COPART,
  • IMPACTAUTO,
  • IAAI.

Dzięki regularnej i rzetelnej współpracy opartej na obopólnym zaufaniu z domami aukcyjnymi dysponujemy sporymi zniżkami, a dodatkowo jesteśmy informowani o cenionych egzemplarzach jako pierwsi, co skutkuje, że nasi klienci mogą zainwestować w sprowadzanie aut elektrycznych z USA wysokiej klasy między innymi z trwałymi akumulatorami i obiecującym stanem mechanicznym.

Bezproblemowe sprowadzenie samochodu elektrycznego z USA – profesjonalny kontakt z klientem na każdym etapie importu

Zajmujemy się importem aut elektrycznych ze Stanów Zjednoczonych od „A” do „Z”, czyli od wyboru wymarzonego egzemplarza, aż po jego dostarczenie pod Twój dom. Na każdym kroku informujemy klientów o podjętych czynnościach. W razie potrzeby można dodatkowo skorzystać z dedykowanej opcji pt.: Śledzenie pojazdu umożliwiającej sprawdzanie aktualnego miejsca pobytu importowanego auta.

Interesują Cię samochody elektryczne z USA? Uważasz, że importowanie auta elektrycznego ze Stanów Zjednoczonych jest w Twoim przypadku dobrym wyborem? 

Napisz do nas wiadomość na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbliższy Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Spośród konkurencji wyróżniamy się niskimi cenami, sprawnym procesem importu trwającym maksymalnie 2-3 miesiące oraz stosowaniem innowacyjnych rozwiązań bazujących na współpracy z renomowanymi domami aukcyjnymi tj. COPART, IMPACTAUTO oraz IAAI. Skontaktuj się z nami już dziś.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!