Import pojazdów z USA to szansa na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu do inwestycji w auta z rynku europejskiego. Samochody zza oceanu są również znacznie lepiej wyposażone, a co za tym idzie – bardziej opłacalne (nawet po doliczeniu kosztów transportu i ewentualnej modernizacji). Warto również wspomnieć, iż stan techniczny amerykańskich aut okazuje się w większości przypadków o wiele lepszy niż porównywalne oferty z Europy (kwestia znalezienia odpowiedniego egzemplarza).

Czy import pojazdów z USA się opłaca?

Import pojazdów z USA jest opłacalny, pod warunkiem, że nie będziemy kupować w ciemno naszego wymarzonego samochodu. W tym celu warto skorzystać z najpopularniejszych ogólnodostępnych baz danych o autach zarejestrowanych w Ameryce (np. Carfax lub Autocheck). Dzięki temu unikniemy niepewnych egzemplarzy z ukrytymi wadami mechanicznymi powstałymi na skutek „ciężkiej” kolizji.

Rekomendujemy dodatkowo skontaktować się ze specjalistami FlyCars, którzy pomogą, aby import pojazdów z USA był jak najbardziej opłacalny, bezproblemowy i dostępny dla każdego. Kupimy i przetransportujemy Twoje auto z Ameryki (sprowadzamy również motocykle, łodzie oraz quady).  

Sprawdzanie pojazdów z USA – jak to wygląda w praktyce?

Sprawdzenie pojazdu z USA to podstawowa kwestia – szczególnie jeśli chodzi o auta w bardzo okazyjnych cenach. Korzystając z Carfax lub Autocheck będziesz miał pewność co do interesującego Cię egzemplarza, a to wszystko za jedyne kilkadziesiąt złotych, bo tyle właśnie kosztuje weryfikacja samochodu pod kątem przeszłych kolizji.

Interesuje Cię import pojazdów z USA? Skontaktuj się z nami. Zainwestuj w innowacyjne rozwiązania, postaw na najniższe ceny, szybkość i rzetelność. Sprowadzamy samochody z USA, Kanady i Dubaju. Zadzwoń do nas (+48 669 668 202, +48 669 668 207, +48 669 667 408) lub napisz maila na biuro@flycars.plCzekamy na Ciebie!

Import pojazdów z Dubaju na zamówienie

Import pojazdów z Dubaju na zamówienie jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na zakupie luksusowych egzemplarzy, chcąc przy tym znacznie zminimalizować koszty takiej inwestycji. Klienci współpracując z nami potrafili zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na każdym pojeździe sprowadzonym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż pojazdy z Dubaju są sprzedawane w większości Import pojazdów z Dubaju na zamówienie

Szczegóły

Import pojazdów z Kanady na zamówienie

Import pojazdów z Kanady na zamówienie (np. aut, motocykli, łodzi oraz quadów) to bardzo rozsądna inwestycja pozwalająca nabyć dobrze wyposażony egzemplarz w bardzo przystępnych cenach. Rekomendujemy jednak zadbać o skrupulatne sprawdzenie pojazdu z Kanady, aby uniknąć wadliwych egzemplarzy, po znaczących kolizjach lub wypadkach. W tym celu warto skorzystać z Carfax lub Autocheck. Współpracując ze specjalistami Import pojazdów z Kanady na zamówienie

Szczegóły

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!