Import pojazdów z Dubaju na zamówienie jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na zakupie luksusowych egzemplarzy, chcąc przy tym znacznie zminimalizować koszty takiej inwestycji. Klienci współpracując z nami potrafili zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na każdym pojeździe sprowadzonym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż pojazdy z Dubaju są sprzedawane w większości przypadków w bardzo dobrym stanie technicznym, bez większych uszkodzeń. 

Jesteś ciekawy, jak w praktyce wygląda sprowadzanie pojazdów z Dubaju? Napisz do nas na maila biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod jeden ze wskazanych numerów +48 669 668 202, +48 669 668 207, +48 669 667 408.

Sprowadzanie pojazdów z Dubaju – jak wygląda procedura zakupu?

Sprowadzanie pojazdów z Dubaju rozpoczynamy od wyszukania z klientem odpowiedniego pojazdu z dostępnych aukcji (kontaktujemy się telefonicznie, mailowo lub za pomocą mediów społecznościowych). Następnie wyliczamy niezbędne koszty, analizując dodatkowo opłacalność danego pojazdu.

Drugi krok polega na wpłacie kaucji i podpisaniu stosownej umowy, która jest potrzebna do licytacji pojazdu. Gdy już wylicytujemy egzemplarz interesujący naszego klienta, płacimy pełną kwotę oraz prowizję dla domu aukcyjnego (współpracujemy z Copart.com oraz Iaai.com). Kolejne etapy przebiegają bardzo prosto. Otóż po wygranej aukcji zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem pojazdu do transportu i dostarczamy go do klienta. Sprowadzamy również motocykle, quady oraz łodzie.

Jakie korzyści niesie za sobą import pojazdów z Dubaju we współpracy z firmą FlyCars?

Import pojazdów z Dubaju to przede wszystkim szansa zakupu znacznie tańszego egzemplarza niż na europejskim rynku, niewymagającego dużych modyfikacji. Warto również wspomnieć, iż współpracując z firmą FlyCars możesz sporo zaoszczędzić na transporcie (dysponujemy atrakcyjnymi zniżkami od przewoźników), a dodatkowo uniknąć czasochłonnych formalności.

Ile kosztuje import pojazdu z Dubaju?

Cena za import pojazdu z Dubaju wynosi ok. 25 000 zł, biorąc pod uwagę nie tylko odprawę i transport, ale również tłumaczenie przysięgłe dokumentów (usługa dodatkowa) na język polski, które będziemy musieli przedstawić odpowiednim organom. Pamiętajmy także o zapłaceniu cła (wynosi 10% wartości samochodu) i akcyzy.

Możemy kupić i przetransportować Twoje samochody z Dubaju do Europy – skontaktuj się z nami. Poznaj szczegóły współpracy. Jesteśmy dyspozycyjni mailowo na biuro@flycars.pl lub pod jednym ze wskazanych numerów telefonu +48 669 668 202, +48 669 668 207, +48 669 667 408. 

Czy sprowadzanie pojazdów z Dubaju to opłacalna inwestycja?

Sprowadzanie pojazdów z Dubaju to spora oszczędność w stosunku do cen pojazdów z rynku europejskiego. Warto postawić na oferowane przez nas rozwiązania, jeśli zależy Ci głównie na luksusowych i drogich pojazdach ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (wtedy zaoszczędzisz najwięcej). Sprowadzamy także klasyczne oraz zabytkowe pojazdy dla wymagających klientów, którzy cenią sobie zadbane pojazdy w dobrym stanie mechanicznym, jak i lakierniczym.

Import pojazdów z Kanady na zamówienie

Import pojazdów z Kanady na zamówienie (np. aut, motocykli, łodzi oraz quadów) to bardzo rozsądna inwestycja pozwalająca nabyć dobrze wyposażony egzemplarz w bardzo przystępnych cenach. Rekomendujemy jednak zadbać o skrupulatne sprawdzenie pojazdu z Kanady, aby uniknąć wadliwych egzemplarzy, po znaczących kolizjach lub wypadkach. W tym celu warto skorzystać z Carfax lub Autocheck. Współpracując ze specjalistami Import pojazdów z Kanady na zamówienie

Szczegóły

Import pojazdów z USA

Import pojazdów z USA to szansa na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu do inwestycji w auta z rynku europejskiego. Samochody zza oceanu są również znacznie lepiej wyposażone, a co za tym idzie – bardziej opłacalne (nawet po doliczeniu kosztów transportu i ewentualnej modernizacji). Warto również wspomnieć, iż stan techniczny amerykańskich aut okazuje się w Import pojazdów z USA

Szczegóły

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!