Auta terenowe z USA to doskonałe rozwiązanie proponowane zarówno handlarzom samochodowym, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę, jak i osobom prywatnym marzącym o dobrze wyposażonych oraz stosunkowo tanich egzemplarzach (nawet o 40% tańszych, jeśli porównamy ceny europejskie do tych z Ameryki). We FlyCars oferujemy bezpieczną i profesjonalną procedurę importu. Auto terenowe z USA pod Twoim domem może być nawet w ciągu 2-3 miesięcy. Świadczymy usługi z poziomu 3 biur – we Wrocławiu, Rzeszowie i Krakowie. Pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. 

Samochody terenowe z USA w najniższych cenach

Możemy śmiało powiedzieć, że dysponujemy najniższymi cenami rynkowymi spośród konkurencji. Import we FlyCars kosztuje ok. 10 000 zł łącznie z prowizją. Sąsiednie przedsiębiorstwa windują ceny nawet do 20 000 zł. Wynika to z prostego powodu – jako jedni z nielicznych mamy zagwarantowane ogromne zniżki od domów aukcyjnych ze względu na nasze doświadczenie. Od lat współpracujemy z m.in.:

  • IAAI,
  • COPART,
  • IMPACTAUTO.

Jak działamy? Profesjonalnie. Gwarantujemy dobry kontakt z klientem na każdym etapie importu. 

Na początku przedstawiamy klientowi fotografie wybranego samochodu. Weryfikujemy jego historię w bazie Carfax lub Autocheck i określamy maksymalną kwotę pojazdu.

Następnie przeliczamy koszty zakupu i podpisujemy umowę. Po wygranej aukcji zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem samochodu do transportu. Proste, prawda? Nam też tak się wydaje. Nasi klienci to potwierdzają. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem najbliższym Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Możesz napisać również maila na biuro@flycars.pl.

Wymarzony samochód terenowy z USA pod Twoim domem nawet w 2-3 miesiące – od importerów z FlyCars specjalnie dla Ciebie

Brzmi ciekawie? Dokładnie tak jest w rzeczywistości. Klienci, współpracując z nami, cenią sobie błyskawiczny czas realizacji, niskie ceny oraz profesjonalne podejście naszych specjalistów ds. importu. Transakcje załatwiamy bez najmniejszych problemów. Świadczymy usługi na najwyższym, możliwym poziomie. Zajmujemy się importem od „A” do „Z” – czyli od samego początku, aż do końca, bez konieczności Twojej ingerencji. Wystarczy, że będziesz kontrolował nasze działania i regularnie się z nami kontaktował. Sprawdź, jakie amerykańskie samochody terenowe warto importować.

Nowe lub uszkodzone auta terenowe z USA tańsze nawet o 40% w porównaniu do europejskich egzemplarzy

To prawda. Wielu naszych klientów sprowadzając samochody terenowe z USA, zaoszczędziło nawet do 40% na jednorazowej transakcji. Jest to ogromna różnica, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że przeciętny samochód terenowy z USA (nowy lub używany) jest znacznie lepiej wyposażony, niż auta z Europy.

Możemy liczyć na Twój kontakt? Zależy Ci na sprawnym i profesjonalnym procesie importu? Napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!