Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą współpracującą z największymi domami aukcyjnymi w Stanach Zjednoczonych. Sprowadzamy samochody osobowe z USA, Kanady oraz Dubaju. Pomagamy przejść przez skomplikowany proces importu, odciążając naszych klientów ze wszystkich wymagających formalności. Pozwalamy zaoszczędzić nawet 40% w stosunku do pojazdów z Europy. Stawiamy na Twój komfort, bezpieczeństwo i opłacalność inwestycji. Sprowadzimy auto osobowe z USA w najniższej cenie, stosując innowacyjne rozwiązania przekładające się na błyskawiczny przebieg całego procesu. 

Samochody osobowe z USA w najniższych cenach

Auta osobowe z USA są tanie w imporcie. Formalności związane ze sprowadzeniem takiego pojazdu ze Stanów Zjednoczonych wynoszą ok. 20 000 zł (należy doliczyć do tego także cło i podatek VAT uzależnione bezpośrednio od ceny zakupu). To niewiele, biorąc pod uwagę, że po dokonaniu wszelkich opłat naszym klientom nadal zostaje „w kieszeni” minimum kilkanaście procent oszczędności w stosunku do europejskiego rynku.

Szybka procedura zakupu – auta osobowe z USA w ciągu kilku dni pod Twoim domem!

Importując auto osobowe z USA we współpracy z naszą firmą, możesz być pewny szybkiego procesu sprowadzania pojazdu (trwającego często tylko 3 dni robocze od podpisania umowy). Dopełnimy niezbędnych formalności i o wszystkim będziemy Cię na bieżąco informować. Zajmiemy się większością spraw związanych z importem od „A” do „Z” – czyli z placu aukcyjnego zza oceanu, aż pod wyznaczoną przez Ciebie lokalizację.

Zadzwoń do nas – porozmawiamy o szczegółach i przejdziemy do działania. Nie czekaj, jesteśmy dostępni mailowo (biuro@flycars.pl) lub telefonicznie (+48 669 668 202, +48 668 668 207, +48 669 667 408).

Wymarzony samochód osobowy z USA z najbardziej cenionych domów aukcyjnych

Naszym klientom gwarantujemy innowacyjne rozwiązania. Wyróżniamy się nie tylko niskimi cenami, błyskawiczną procedurą zakupu i doświadczonymi pracownikami. Oferujemy również możliwość wyboru aut z najbardziej cenionych domów aukcyjnych, m.in.:

  • IAAI,
  • COPART,
  • IMPACTAUTO.

Dysponujemy także kompleksową historią każdego czterokołowca, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić, z jakim dokładnie autem masz do czynienia. Zależy nam po prostu na Twoim bezpieczeństwie. Pamiętaj, że dostarczamy pojazdy dokładnie w takim stanie, jak wyglądają na zdjęciu. Jeśli tak nie jest – informujemy Cię o tym przed rozpoczęciem procedury importu. Stawiamy na niskie ceny, innowacyjne rozwiązania, szybkość i rzetelność. Nasze biura znajdują się w Krakowie, Rzeszowie oraz Wrocławiu. Możesz odwiedzić nas osobiście lub zadzwonić/ewentualnie napisać maila.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze i otrzymać solidnie wyposażone auto w niskiej cenie? Sprawdź, jak przebiega nasza procedura zakupu, a następnie skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!