Import aut z USA na zamówienie to okazja, aby załatwić wszystko od „A” do „Z”, zaoszczędzając czas, a przede wszystkim pieniądze, które wydałbyś na załatwianie formalności oraz niepotrzebne wyjazdy. Oferowane przez nas rozwiązanie pozwoli zakupić sprawdzone samochody z USA w bardzo dobrym stanie, za znacznie mniejsze pieniądze (nawet do 40%) niż na rynku europejskim. Współpracujemy z największymi domami aukcyjnymi tj. Copart.com, Iaai.com, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość sprowadzanych pojazdów, które możemy dostarczyć Ci prosto pod dom nawet w kilka dni od złożenia zamówienia.

Sprowadzanie aut z USA – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Sprowadzanie aut z USA współpracując z FlyCars jest bardzo ciekawą ofertą dla osób, które za stosunkowo niewielkie pieniądze chcą cieszyć się klasycznymi, sportowymi lub luksusowymi pojazdami zza oceanu, wyposażonymi znacznie lepiej niż europejskie egzemplarze.

Najczęściej z USA importujemy samochody, jednak sprowadzamy także motocykle, łodzie oraz quady. Warto również wspomnieć, iż pojazdy dostarczamy pod dom klienta lub w inne wskazane miejsce. Oferujemy płatności w złotówkach, co jest sporym ułatwieniem dla klientów.

Import auta z USA – jak przebiega cały proces?

Import auta z USA korzystając z usług naszej firm jest bardzo prosty. W pierwszej kolejności (wspólnie z klientem) wyszukujemy odpowiedni pojazd z dostępnych aukcji. Następnie wyliczamy wszelkie koszty, które nasz klient będzie musiał ponieść i przedstawiamy opłacalność tego rozwiązania w porównaniu do egzemplarzy pochodzących z rynku europejskiego. Dodatkowo sprawdzamy historię pojazdu weryfikując go w bazie Carfax, Autocheck oraz kto sprzedaje pojazd (pojazdy kupujemy tylko od ubezpieczalni).

Gdy dopełnimy wstępnych formalności, klient podpisuje umowę i wpłaca kaucję, a my zajmujemy się licytacją. Po wygranej licytacji jest już z górki – płacimy pełną kwotę oraz prowizję dla domu aukcyjnego i zajmujemy się transportem (w pierwszej kolejności do portu, a następnie transportem morskim do Europy). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie jakim jest import samochodów z USA – zadzwoń do nas (+48 669 668 202, +48 669 668 207, +48 669 667 408) lub napisz maila na biuro@flycars.pl.

Dlaczego warto sprowadzać samochody z USA?

Samochody z USA to nie tylko prestiż, luksusowe wyposażenie czy większy wybór, ale również spore oszczędności finansowe (szczególnie w przypadku zakupu droższych modeli).

Większość aut jest wyłącznie po drobnych kolizjach drogowych, a najpopularniejsze marki importowane z USA (np. Audi, BMW czy Ford) możemy znaleźć w bardzo dobrym stanie z niskimi przebiegami, wyłącznie do niewielkich poprawek blacharsko-lakierniczych. Właśnie takie pojazdy licytujemy każdego dnia naszym klientom, ponieważ zależy nam na ich bezpieczeństwie i satysfakcji z jazdy.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!