Fachowcy z FlyCars specjalizują się w imporcie uszkodzonych pojazdów ze Stanów Zjednoczonych. Doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów, dlatego pomagają oszacować koszty naprawy i sprowadzenia wymarzonego egzemplarza. Bazują na odpowiednich licencjach, dlatego zakupy są możliwe z najniższymi prowizjami spośród wszystkich importerów. Współpracują z najbardziej renomowanymi domami aukcyjnymi zza oceanu (np. COPART, IAAI) i umożliwiają dokładne sprawdzenie każdego auta przed zakupem po numerze VIN. Ofertę dedykują wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić swoje pieniądze i otrzymać auto oferujące znacznie więcej, niż pojazdy z Europy.

Lekko uszkodzone auta z USA znacznie bardziej opłacalne

Samochody uszkodzone z USA okazują się często znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem od kilkuletnich egzemplarzy z rynku europejskiego w stanie idealnym. Dlaczego auta z USA są tańsze? Ponieważ w Ameryce możemy kupić bardzo dobre mechanicznie pojazdy jedynie z widocznymi mankamentami blacharskimi. I właśnie w takie lekko auta uszkodzone z USA celujemy. Warto również wspomnieć, iż w 99% są one lepiej wyposażone, a co za tym idzie – możemy na nich jeszcze więcej zyskać (nawet do 40% w porównaniu do samochodów z Europy).

Szybkość, profesjonalizm i ciągły kontakt z klientem – Samochody uszkodzone z USA od FlyCars w kilka miesięcy pod Twoim domem!

Osoby korzystające z usług FlyCars chwalą przede wszystkim profesjonalne podejście naszych pracowników do procesu importu oraz błyskawiczną realizację każdego zlecenia. Jak import pojazdów z USA wygląda w praktyce? Klient wybiera samochód z listy dostępnych aukcji, podpisuje umowę i wpłaca kaucję, a my zabieramy się za licytację wymarzonego auta.

Gdy już wygramy, samodzielnie dopełniamy wszelkich formalności związanych m.in. z transportem do portu, frachtem i odprawą celną, a następnie dostarczamy pojazd zza oceanu prosto do Polski.

W większości przypadków trwa to kilka miesięcy – właśnie tyle potrzebują nasi klienci, żeby zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w stosunku do aut z rynku europejskiego. Niewiele, prawda? Dlatego nie zastanawiaj się i napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer +48 669 668 202 / +48 669 668 207.

Uszkodzone samochody z USA – innowacyjne rozwiązania i niskie ceny importu

Powypadkowe auta z USA są bardzo opłacalne również pod względem cen importu. Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż koszty sprowadzenia pojazdu z mankamentami blacharskimi oscylują w granicach 2 000 zł (wynagrodzenie firmy importującej pojazd). To niewiele, porównując finalną cenę pojazdu z Ameryki do znacznie gorzej wyposażonych aut z Polski czy też innych krajów Europejskich. Znakomite egzemplarze sprowadzone naszym klientom, na których zaoszczędzili minimum 30% to m.in.:

  • Mercedes C63 AMG 2018,
  • AUDI Q3 2015,
    AUDI A4 S-LINE 2016,
  • FORD MUSTANG GT 2019,
  • PORSCHE CAYENNE 2019.

Bardzo opłacalne okazało się także sprowadzenie VOLVO V60 z 2015 roku (ponad 35% oszczędności) oraz pojazdu JAGUAR F-PACE z 2017 roku (ponad 25% zaoszczędzonej gotówki).

Jeśli zależy Ci na podobnej inwestycji – napisz do nas na biuro@flycars.pl. Porozmawiamy merytorycznie o opłacalności sprowadzenia wybranego przez Ciebie auta ze Stanów Zjednoczonych. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!