Procedura zakupu ciężarówki USA przebiega w bardzo prosty sposób. Na początku klient wybiera interesujący go egzemplarz, wpłaca kaucję i podpisuje umowę. Następnie zatrudnieni przez nas fachowcy licytują ciężarówkę. Po wygranej aukcji samochodowej organizujemy odbiór z placu domu aukcyjnego oraz dokonujemy niezbędnych formalności. Na koniec transportujemy wybrany egzemplarz do klienta, prosto pod wyznaczony adres. Wszystko trwa zazwyczaj od 3 do 5 miesięcy. Dokładnie tyle potrzebujemy, żeby pomóc zaoszczędzić naszemu zleceniodawcy nawet 40% w porównaniu do zakupu auta z rynku europejskiego.

Licencje pozwalające na zakup ciężarówki z USA z możliwie najniższymi prowizjami

Aktualnie jesteśmy jedną z najtańszych firm importowych w Polsce. Gwarantujemy możliwie najniższe prowizje umożliwiające sprowadzenie ciężarówki ze Stanów Zjednoczonych. Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż jest to bardzo opłacalne, ponieważ w finalnym rozrachunku (po ewentualnych naprawach i modernizacjach), nasi klienci oszczędzają minimum kilkanaście tysięcy złotych na ciężarówce.

Ciężarówka z USA od FlyCars z największych domów aukcyjnych w Ameryce

Ciężarówki ze Stanów najlepiej sprowadzać z największych domów aukcyjnych tj. COPART, IAAI czy też IMPACTAUTO. Właśnie takie rozwiązania oferujemy naszym klientom. To nie wszystko, bowiem pozwalamy również weryfikować stan każdego egzemplarza w bazie Carfax oraz Autocheck. Dzięki temu każdy zleceniodawca ma pewność co do stanu technicznego wybranej ciężarówki. (Jakie są najpopularniejsze ciężarówki amerykańskie dowiesz się w osobnym wpisie.)

Bezproblemowa i błyskawiczna procedura zakupu ciężarówki ze Stanów Zjednoczonych

Dzięki bezproblemowej i błyskawicznej procedurze zakupu ciężarówki ze Stanów Zjednoczonych dostarczymy zamówiony przez Ciebie egzemplarz do konkretnej lokalizacji nawet ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy. W tym przypadku również wyprzedzamy konkurencję, ponieważ zazwyczaj trwa to znacznie dłużej.

Zależy Ci na sprawnej procedurze zakupu ciężarówki z USA? Napisz maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń do nas (Kraków: 669 668 202, Rzeszów: 669 668 207, Wrocław: 669 667 408). Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Skontaktuj się z nami już dziś.

Tania ciężarówka z USA od FlyCars – innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność dokonywanych procedur importowych

Nie wyróżniamy się wyłącznie niskimi cenami, profesjonalizmem i szybkością wykonywanych procedur. Oferujemy także innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwiające cały proces sprowadzenia ciężarówki z USA. Otóż przyjmujemy płatności w złotówkach, pozwalamy śledzić pojazd, a dodatkowo zawsze służymy dobrą radą – pomagając w oszacowaniu kosztów naprawy wybranego egzemplarza i ewentualnych modernizacji (aby dostosować ciężarówkę do zasad panujących w Unii Europejskiej.

Zależy Ci na sprawnym mechanicznie egzemplarzu do drobnych poprawek blacharskich? Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o szczegółach współpracy. Podczas rozmowy wyjaśnimy, jak dokładnie przebiega nasza procedura zakupu oraz z jakimi kosztami wiąże się import wybranej przez Ciebie ciężarówki z USA. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!