Jako specjaliści w branży motoryzacyjnej sprowadzamy nowe samochody z USA w bardzo przystępnych cenach. Cały proces importu zajmuje w większości przypadków zaledwie kilka miesięcy, jest bezpieczny, a dodatkowo przebiega z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań (np. możliwość płatności w PLN, zakupy z najniższymi prowizjami, w renomowanych domach aukcyjnych tj. COPART czy IAAI).

Nowe auto z USA już w kilka miesięcy pod Twoim domem!

Współpracując z FlyCars możesz być pewny pełnego profesjonalizmu, bardzo dobrego kontaktu z naszymi fachowcami oraz dostarczenia samochodu w identycznym stanie, jak na zdjęciach. Spośród konkurencyjnych firm wyróżniamy się błyskawiczną realizacją całego procesu od „A” do „Z”, ponieważ naszym klientom dostarczamy samochody zazwyczaj w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy i wyboru zadowalającego egzemplarza.

Sprowadzane nowe samochody z USA, w najniższych cenach, od profesjonalistów z FlyCars!

Nowe auto z USA to szansa na zaoszczędzenie nawet 30-40% w porównaniu do pojazdów salonowych pochodzących z Europy. We FlyCars cały proces kosztuje średnio 10 000 zł, wliczając wszelkie koszty, wraz z prowizją, którą pobieramy, transportem morskim oraz lądowym, a także sprawami związanymi z dokumentacją (np. przysięgłe tłumaczenie dokumentów). Aktualnie dysponujemy najlepszą i najtańszą ofertą na rynku. Oprócz niskich cen wyróżnia nas szybkość, profesjonalizm, ciągły kontakt z klientem i błyskawiczna dostawa pod dom.

Chcesz sprowadzić nowe auto z USA w kilka dni i sporo na nim zyskać? Skontaktuj się z nami mailowo na biuro@flycars.pl lub telefonicznie (Kraków: 669 668 202, Rzeszów: 669 668 207, Wrocław: 669 667 408). Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Sprowadzenie nowego auta z USA – wybór auta, ustalenie ceny zakupu i kompleksowe przygotowanie pojazdu do importu

We FlyCars sprowadzamy nie tylko używane, ale również nowe samochody z USA. W pierwszej kolejności kupujący wybiera interesujący go egzemplarz, następnie wspólnie określamy maksymalną kwotę pojazdu, przeliczamy opłacalność inwestycji i przechodzimy do licytacji auta. Po wygranej aukcji kompleksowo przygotowujemy samochód do importu, zajmując się m.in.:

  • transportem lądowym,
  • transportem morskim,
  • przelewem do USA i wysyłką przetłumaczonych dokumentów.

Po uzyskanym przelewie od klienta opłacamy także cło oraz podatek VAT. Każdą czynność wykonujemy, bazując na jak najniższej prowizji – aby cały proces był opłacalny i satysfakcjonujący potencjalnemu nabywcy. Warto również wspomnieć, iż nowe samochody z USA dostarczamy w identycznym stanie, jak na zdjęciu, a w razie potrzeby przesyłamy dodatkowe fotografie wybranego egzemplarza. Oferujemy płatności w PLN.

Interesuje Cię nowy samochód z USA z najpopularniejszych domów aukcyjnych w najniższych cenach? Zadzwoń do nas (tel.: +48 669 668 202, 669 668 207) lub napisz maila na biuro@flycars.pl. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!