Importowane amerykańskie klasyki są znacznie lepiej wyposażone niż egzemplarze pochodzące z rynku europejskiego. Dzięki sprawnej procedurze zakupu przez naszą firmę masz szansę zaoszczędzić nawet 30-40% w porównaniu do zakupu podobnych aut z krajów z Europy. Pomagamy również w oszacowaniu kosztów naprawy pojazdu, zawsze służymy dobrą radą i wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do klienta, a także dostarczaniem wybranego auta prosto do wyznaczonej lokalizacji. Oferujemy płatności w PLN!

Klasyki z USA – zabytkowe pojazdy do Twojej dyspozycji nawet w 2-3 miesiące od złożenia zamówienia

Cenimy sobie zadowolenie naszych usługobiorców, dlatego gwarantujemy sprawny przebieg procedury – od „A” do „Z”, czyli od podpisania dokumentów, aż po transport wybranego egzemplarza pod Twój dom nawet w 2-3 miesiące, czyli najszybciej na rynku.

Umożliwiamy również dokładne sprawdzenie wybranego pojazdu w bazach Carfax lub Autocheck. Dzięki temu nasi klienci mają pewność co do stanu technicznego każdego auta. Jeśli wymagane są dodatkowe zdjęcia – wykonujemy je na miejscu, przedstawiając wygląd zewnętrzny danego samochodu. Naszym priorytetem jest zadowolenie konsumentów, dlatego dokładamy wszelkich starań do pomyślnego przebiegu procesu importu.

Chcesz dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda sprowadzanie klasycznego auta amerykańskiego? Napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń – jesteśmy dostępni w Krakowie (+48 669 668 202), w Rzeszowie (+48 669 668 207) oraz we Wrocławiu (+48 669 667 408). Gwarantujemy najniższe ceny, innowacyjne rozwiązania importerskie, szybkość oraz rzetelność wykonywanych usług. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt. 

Tanie amerykańskie klasyki. Klasyki z USA w niskiej cenie, sprawdzone, dla osób prywatnych oraz handlarzy samochodowych

Chcesz zainwestować w sprowadzanie samochodów klasycznych z USA? Marzysz o sprawdzonym, zabytkowym aucie amerykańskim? Jesteś osobą prywatną, której zależy na tanim imporcie wysokiej jakości egzemplarza na własny użytek lub handlarzem samochodowym rozbudowującym swoją ofertę? Powiemy Ci, jakie warunki musi spełniać samochód zabytkowy. Nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Spośróhttps://flycars.pl/samochody-kolekcjonerskie-jakie-warunki/d konkurencji wyróżniają nas:

  • banalnie prosta procedura zakupu (auto nawet w 2-3 miesiące pod Twoim domem lub warsztatem);
  • niskie ceny (istniejemy na rynku wiele lat, co przekłada się na zaufanie największych domów aukcyjnych gwarantujących wysokie zniżki);
  • nieustanny kontakt z klientem (informujemy usługobiorców o najważniejszych etapach importu, a dodatkowo udostępniamy możliwość śledzenia pojazdu).

Warto również wspomnieć, iż współpracujemy z największymi domami aukcyjnymi w USA, m.in. COPART, IAAI czy też IMPACTAUTO. Działamy profesjonalnie, wspierając naszych klientów na każdym etapie importu. Pomagamy także dostosować auta do warunków europejskichUważasz, że import klasycznych samochodów z USA jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o szczegółach współpracy!

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!