Import pojazdów z Kanady na zamówienie (np. aut, motocykli, łodzi oraz quadów) to bardzo rozsądna inwestycja pozwalająca nabyć dobrze wyposażony egzemplarz w bardzo przystępnych cenach. Rekomendujemy jednak zadbać o skrupulatne sprawdzenie pojazdu z Kanady, aby uniknąć wadliwych egzemplarzy, po znaczących kolizjach lub wypadkach. W tym celu warto skorzystać z Carfax lub Autocheck. Współpracując ze specjalistami FlyCars masz pewność co do niskich cen oraz innowacyjnych rozwiązań przyspieszających proces importu.

Sprawdzenie pojazdu z Kanady – jak zrobić to prawidłowo?

Sprawdzenie pojazdu z Kanady jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Carfax lub Autocheck, a następnie podać numer VIN auta. Wyświetli się wówczas cała historia dostępna w Narodowym Systemie Informacyjnym Oznaczeń – czyli zazwyczaj od momentu salonowego zakupu. Dzięki temu będziesz mógł ustalić serwisowanie pojazdu oraz ewentualne poprzednie usterki. Zweryfikujesz także liczbę właścicieli, a co najważniejsze – sprawdzisz przebieg rok po roku, aby upewnić się, że auto było w ciągłej eksploatacji.

Jak wygląda import pojazdów z Kanady w praktyce?

Pełną procedurę importową rozpoczynamy od wyboru przez kupującego najbardziej interesującego samochodu ze stron tj. IAAI, COPART czy też IMPACTAUTO. Następnie określamy maksymalną kwotę jaką chcemy przeznaczyć na zakup pojazdu, szacujemy wstępne koszty (aby cała inwestycja była opłacalna), podpisujemy umowę, a po wpłaceniu przez klienta kaucji przechodzimy do licytacji. Gdy już wygramy aukcję, kompleksowo przygotowujemy samochód do transportu i dostarczamy go klientowi. Podczas wielu lat działania firmy FlyCars wylicytowaliśmy masę pojazdów różnych marek, a najpopularniejsze z nich to egzemplarze europejskich marek jak Audi czy BMW.

Każdy z egzemplarzy był do poprawek blacharsko-lakierniczych, lecz zwróciliśmy szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, który w większości przypadków okazywał się niemal idealny. Nasi klienci zakupili je w bardzo przystępnych cenach, niższych nawet o 30-40%, niż porównywalne auta w Europie. Jeśli zależy Ci na podobnych korzyściach, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o szczegółach współpracy (sprowadzamy także motocykle, łodzie oraz quady).