Import pojazdów z Kanady na zamówienie (np. aut, motocykli, łodzi oraz quadów) to bardzo rozsądna inwestycja pozwalająca nabyć dobrze wyposażony egzemplarz w bardzo przystępnych cenach. Rekomendujemy jednak zadbać o skrupulatne sprawdzenie pojazdu z Kanady, aby uniknąć wadliwych egzemplarzy, po znaczących kolizjach lub wypadkach. W tym celu warto skorzystać z Carfax lub Autocheck. Współpracując ze specjalistami FlyCars masz pewność co do niskich cen oraz innowacyjnych rozwiązań przyspieszających proces importu.

Sprawdzenie pojazdu z Kanady – jak zrobić to prawidłowo?

Sprawdzenie pojazdu z Kanady jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Carfax lub Autocheck, a następnie podać numer VIN auta. Wyświetli się wówczas cała historia dostępna w Narodowym Systemie Informacyjnym Oznaczeń – czyli zazwyczaj od momentu salonowego zakupu. Dzięki temu będziesz mógł ustalić serwisowanie pojazdu oraz ewentualne poprzednie usterki. Zweryfikujesz także liczbę właścicieli, a co najważniejsze – sprawdzisz przebieg rok po roku, aby upewnić się, że auto było w ciągłej eksploatacji.

Jak wygląda import pojazdów z Kanady w praktyce?

Pełną procedurę importową rozpoczynamy od wyboru przez kupującego najbardziej interesującego samochodu ze stron tj. IAAI, COPART czy też IMPACTAUTO. Następnie określamy maksymalną kwotę jaką chcemy przeznaczyć na zakup pojazdu, szacujemy wstępne koszty (aby cała inwestycja była opłacalna), podpisujemy umowę, a po wpłaceniu przez klienta kaucji przechodzimy do licytacji. Gdy już wygramy aukcję, kompleksowo przygotowujemy samochód do transportu i dostarczamy go klientowi. Podczas wielu lat działania firmy FlyCars wylicytowaliśmy masę pojazdów różnych marek, a najpopularniejsze z nich to egzemplarze europejskich marek jak Audi czy BMW.

Każdy z egzemplarzy był do poprawek blacharsko-lakierniczych, lecz zwróciliśmy szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, który w większości przypadków okazywał się niemal idealny. Nasi klienci zakupili je w bardzo przystępnych cenach, niższych nawet o 30-40%, niż porównywalne auta w Europie. Jeśli zależy Ci na podobnych korzyściach, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o szczegółach współpracy (sprowadzamy także motocykle, łodzie oraz quady). 

Import pojazdów z Dubaju na zamówienie

Import pojazdów z Dubaju na zamówienie jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na zakupie luksusowych egzemplarzy, chcąc przy tym znacznie zminimalizować koszty takiej inwestycji. Klienci współpracując z nami potrafili zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na każdym pojeździe sprowadzonym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż pojazdy z Dubaju są sprzedawane w większości Import pojazdów z Dubaju na zamówienie

Szczegóły

Import pojazdów z USA

Import pojazdów z USA to szansa na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu do inwestycji w auta z rynku europejskiego. Samochody zza oceanu są również znacznie lepiej wyposażone, a co za tym idzie – bardziej opłacalne (nawet po doliczeniu kosztów transportu i ewentualnej modernizacji). Warto również wspomnieć, iż stan techniczny amerykańskich aut okazuje się w Import pojazdów z USA

Szczegóły

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!