Specjalizujemy się nie tylko w sprowadzaniu aut, łodzi i motocykli, ale również quadów z USA. Dbamy o wszelkie formalności, szacujemy opłacalność konkretnych egzemplarzy, załatwiamy wszelkie sprawy związane z transportem, a dodatkowo doradzamy odnośnie wyboru najlepszych czterokołowców. Naszym klientom pozwalamy zaoszczędzić nawet do 40% w porównaniu do zakupu quadów z rynku europejskiego.

Dlaczego sprowadzanie quadów z USA jest opłacalne?

Sprowadzanie quadów z USA to szansa na zaoszczędzenie minimum kilkunastu procent już po odjęciu niezbędnych kosztów tj. VAT, cło i opłaty transportowe. Czterokołowce ze Stanów Zjednoczonych wyróżniają się dobrym stanem technicznym. Są często powypadkowe, jednak wybieramy wyłącznie egzemplarze wartościowe, które po naprawie będą „jak nowe”, przeznaczone zarówno do użytkowania prywatnego, a także późniejszej sprzedaży.

Import quadów z USA – jak wygląda cała procedura?

Procedura obejmująca sprowadzanie quadów z USA jest dosyć skomplikowana dla osoby niezaznajomionej z tematem.
Bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług importowych. Dzięki temu nie będziesz musiał angażować się w zawiłe sprawy formalne oraz prawne. Wystarczy, że podejmiesz z nami współpracę, a my sprowadzimy dla Ciebie wybrane quady z USA. Oprócz importu quadów obsługujemy również klientów, którym zależy na wysokiej jakości autach, łodziach i motocyklach.

Nasza procedura zakupu obejmuje import od „A” do „Z” – czyli z placu aukcyjnego zza oceanu aż pod Twój dom. Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń do nas (+48 669 668 202, +48 668 668 207, +48 669 667 408) lub napisz maila na biuro@flycars.pl.

Ile kosztuje import quada z USA?

Formalności związane z importem amerykańskich czterokołowców oscylują w granicach 10 000 zł. Należy do tego doliczyć także cło i podatek VAT, które są uzależnione bezpośrednio od ceny danego pojazdu. Mimo tego nasi klienci oszczędzają nawet do 40% na czterokołowcach zakupionych w USA (w porównaniu Europejskich cen).

We FlyCars nie tylko znajdziemy, zakupimy i przywieziemy quada z USA do Polski, ale również przygotujemy niezbędne dokumenty i pomożemy dopełnić formalności związanych z rejestracją.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!