Zastanawiasz się, czy uszkodzone quady z USA są dobrym wyborem? Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę, ponieważ wyróżnia je niska cena (w porównaniu do czterokołowców z Europy), wysoka jakość części oraz dobry stan mechaniczny. Warto również wspomnieć o ich wyposażeniu – jest znacznie lepsze niż quadów z Polski i innych krajów europejskich. Współpracując z FlyCars uszkodzone quady z USA sprowadzisz w łącznej cenie ok. 20 000 zł. To niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że import zajmuje zaledwie 2-3 miesiące, a konkurencyjne firmy windują ceny nawet powyżej 35 000 zł. 

Quady z USA – uszkodzone, ale w dobrym stanie mechanicznym z renomowanych domów aukcyjnych

Quady z USA pomimo tego, że są uszkodzone, wyróżniają się dobrym stanem mechanicznym, ponieważ nasza specjalizacja obejmuje import wyłącznie z renomowanych domów aukcyjnych, m.in.:

  • IMPACTAUTO,
  • COPART,
  • IAAI.

Współpracujemy z nimi od ponad 5 lat i dzięki temu korzystamy z wyjątkowych zniżek (jako jedyni w branży). Umożliwia to nadanie znacznie bardziej atrakcyjnych cen naszym klientom, przez co zazwyczaj nie przekraczamy łącznej kwoty 20 000 – 30 000 zł za przeprowadzenie kompleksowej procedury importu od „A” do „Z”, czyli od wyboru quada, aż po transport wymarzonego czterokołowca do klienta.

Uszkodzone quady z USA – sprawdzone, dla osób prywatnych oraz handlarzy samochodowych

Ofertę FlyCars dedykujemy zarówno handlarzom samochodowym, którzy chcą rozbudować swój asortyment, jak i osobom prywatnym. Uszkodzone quady z USA można sprawdzić między innymi w systemie Carfax lub Autocheck, aby zweryfikować ich historię – jednocześnie zapewniamy, że czterokołowce importowane we współpracy z FlyCars mają zazwyczaj bardzo dobry stan mechaniczny, ponieważ dysponujemy wysokiej jakości ofertami niedostępnymi dla większości osób oraz firm.

Spośród konkurencji wyróżniają nas m.in.:

  • nieskomplikowana procedura zakupu,
  • najniższe ceny na rynku,
  • ciągły kontakt z klientem.

Pojazdy dostarczamy bezpośrednio pod dom lub warsztat klienta w ciągu 2-3 miesięcy. Udostępniamy również opcję pt.: „Śledzenie pojazdu” umożliwiającą weryfikację obecnego statusu importu.

Quady z USA – uszkodzone egzemplarze, na których można zaoszczędzić nawet 30-40% w stosunku do czterokołowców pochodzących z Europy

Wielu naszych klientów dokonując importu we współpracy z FlyCars zdołało zaoszczędzić nawet 30-40% w stosunku do czterokołowców pochodzących z Europy. To wyjątkowo dużo, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że uszkodzone quady z USA bazują na trwałych częściach, będąc również lepiej wyposażonymi. Jeśli interesują Cię niskie ceny, przystępne opłaty prowizyjne oraz profesjonalna obsługa klienta – koniecznie się do nas zgłoś.

Jesteśmy dostępni w Krakowie (+48 669 668 202), w Rzeszowie (+48 669 668 207) oraz we Wrocławiu (+48 669 667 408). Możesz napisać również maila, na biuro@flycars.pl. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Nie czekaj – porozmawiajmy o procedurze importu już dziś. Zawodowo wspieramy handlarzy oraz osoby prywatne w imporcie aut zza granicy.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!