Quady używane z USA są bardzo opłacalne w imporcie ze względu na niskie koszty sprowadzenia czterokołowców. Na amerykańskich egzemplarzach w porównaniu do quadów z rynku europejskiego, można zaoszczędzić aż do 30-40% wartości. Jednostki zza oceanu wyróżniają się lepszym wyposażeniem oraz bezawaryjnym działaniem i dużym bezpieczeństwem (ze względu na wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji). Procedura zakupu trwa mniej więcej 2-3 miesiące, a każdy klient współpracujący z FlyCars może liczyć na atrakcyjne zniżki obejmujące opłaty transportowe i prowizje domów aukcyjnych.

Quady używane z Ameryki – import bezwypadkowych czterokołowców w niskich cenach

Import używanego quada z USA okazuje się stosunkowo tanią inwestycją. We FlyCars ceny za kompleksowe sprowadzenie czterokołowca oscylują w granicach 20 000 – 30 000 zł. Konkurencyjne firmy windują ceny od 35 000 zł ze względu na brak zniżek u renomowanych importerów.

Opłaty transportowe są również niskie. Z doświadczenia możemy stwierdzić, iż transport do portu w USA, fracht morski oraz transport z portu w Bremerhaven pod dom klienta kosztuje łącznie ok. 1 500 – 4 000 dolarów. Do ceny importu należy doliczyć także prowizje domów aukcyjnych oraz niewielką opłatę za podjęcie się procesu sprowadzenia quada.

Sprowadzanie quada z USA używanego i bezwypadkowego maksymalnie w 2-3 miesiące od rozpoczęcia procedury importerskiej

Import quadów bezwypadkowych z USA przebiega dosyć sprawnie. W pierwszej kolejności wspólnie z klientem wyszukujemy odpowiedni pojazd z dostępnych aukcji. Następnie wyliczamy wszystkie koszty, m.in.:

  • koszt prowizji domu aukcyjnego,
  • koszty transportu i frachtu,
  • opłaty celno-skarbowe.

Dokładamy wszelkich starań do procesu importu, dlatego, gdy klient zdecyduje się na konkretny pojazd – weryfikujemy go w bazie Carfax oraz Autocheck. Dzięki temu możemy kompleksowo zweryfikować stan techniczny oraz blacharski czterokołowca.

Po wpłacie kaucji, podpisaniu umowy i wylicytowaniu samochodu zajmujemy się sprawą w 100% samodzielnie. Klient może jedynie skorzystać z opcji pt.: „Śledzenie pojazdu” – ułatwi to weryfikację, na jakim dokładnie etapie aktualnie jesteśmy. Osobiście zajmujemy się transportem do portu, odprawą celną i dostarczeniem auta pod dom usługobiorcy. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie quada używanego.

Import quadów bezwypadkowych z USA – bezproblemowa współpraca z tanim importerem FlyCars

Interesuje Cię import quadów bezwypadkowych z USA? Napisz do nas wiadomość na biuro@flycars.pl lub zadzwoń: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Gwarantujemy konkurencyjne ceny, możliwość zaoszczędzenia nawet 30-40% w porównaniu do zakupu krajowych quadów, a także kompleksowe sprawdzenie wybranych czterokołowców przed zakupem. Jesteśmy najtańszym importerem w Polsce. Ceny sprowadzenia quadów z USA zaczynają się już od 20 000 zł! Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!