Czy opłaca się sprowadzać nowe quady z USA? To raczej pytanie retoryczne, ponieważ proces importu czterokołowców z Ameryki pozwala nie tylko zaoszczędzić ponad 30% na każdym egzemplarzu (w porównaniu do quadów z Europy), ale także sprowadzić jednostkę znacznie lepiej wyposażoną i trwalszą, wykonaną z wyższej jakości części. We FlyCars wyróżniamy się spośród konkurencji niskimi cenami, sprawną i bezproblemową procedurą zakupu oraz profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

Nowe quady z USA sprowadzane na przystępnych warunkach cenowych

Nowe quady z USA sprowadzamy na bardzo przystępnych warunkach cenowych. Jak to wygląda w praktyce? Zdaniem naszych klientów jesteśmy jedną z najbardziej rzetelnych i co najważniejsze – najtańszych firm importowych w Polsce. Ile kosztuje cały proces? Około 20 000 zł razem z prowizją. 

Biorąc pod uwagę standardy rynkowe, gdzie ceny windują znacznie powyżej 35 000 zł, we FlyCars dysponujemy okazyjną ofertą. Wynika to z prostego powodu – jesteśmy bardzo doświadczoną firmą współpracującą od lat z największymi domami aukcyjnymi (np. IMPACTAUTO, COPART, IAAI), a co za tym idzie – dostajemy ogromne zniżki, na których korzystamy nie tylko my, ale również nasi klienci.

Dobrze wyposażone quady z USA od FlyCars – niskie ceny, kompleksowe przygotowanie czterokołowca do transportu i doskonały kontakt z klientem

Inwestując w proces importu quadów z USA możesz być pewny profesjonalnego podejścia specjalistów FlyCars, którzy kompleksowo przygotują wybranego czterokołowca do transportu. Na czym polega procedura zakupu? Szczegóły przedstawiamy poniżej:

Krok 1 – wybór quada

Na początku wyszukujemy wspólnie z klientem odpowiedni egzemplarz i przedstawiamy szacowane koszty tj. prowizja domu aukcyjnego, koszty transportu, frachtu oraz opłat celno-skarbowych. Komunikujemy się telefonicznie, za pomocą maila lub mediów społecznościowych.

Krok 2 – wpłata kaucji, umowa

Podpisujemy umowę i przechodzimy do licytacji. W przypadku niepowodzenia zwracamy kaucję klientowi lub licytujemy inne, nowe quady z USA na życzenie klienta.

Krok 3 – płatność

Po wygranej licytacji mamy dwa dni na wpłatę całościowej kaucji oraz zapłatę prowizji. W tym przypadku wymagana jest terminowość, ponieważ dom aukcyjny (np. COPART, IAAI lub IMPACTAUTO) nalicza karę za każdy dzień opóźnienia.

Krok 4 – transport do portu, fracht

Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, odbieramy nowe quady z USA z placu domu aukcyjnego i transportujemy je do portu w Europie (Bremerhaven).

Krok 5 – odprawa celna i transport do klienta

Dopełniamy formalności umożliwiające zakończenie procedury celnej i organizujemy transport prosto do Polski, pod wyznaczony adres. To wszystko!

Nowe quady z USA od FlyCars – niskie ceny, minimalne formalności i profesjonalne podejście do klienta

Jak możesz wywnioskować – import nowych quadów z USA we współpracy z FlyCars jest bardzo prostym procesem. Cała procedura przebiega bezproblemowo, a Ty możesz cieszyć się wymarzonym czterokołowcem nawet w kilka dni po podpisaniu umowy. Kuszące, prawda? Nie czekaj – zadzwoń do nas. Porozmawiajmy o konkretach.

Jesteśmy zlokalizowani w 3 miastach pod następującymi numerami: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Możesz również napisać do nas maila na biuro@flycars.pl.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!