Import motocykli z USA we współpracy z FlyCars to gwarancja profesjonalizmu, innowacyjnych rozwiązań i najniższych cen. Dostarczamy „jednoślady” pod adres wyznaczony przez klienta. Zajmujemy się importem od „A” do „Z” – czyli od pomocy w wyborze motocykla, przez licytację, aż po transport. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

Sprowadzanie motocykli z USA – zerowa akcyza, niskie cło i przystępne ceny opłat transportowych

Koszt transportu motocykla z USA do Polski jest stosunkowo niski. Z doświadczenia możemy stwierdzić, że sprowadzanie motocykli z USA to jedno z najlepszych rozwiązań na pozyskanie „jednośladu” w przystępnych cenach. Akcyza na motocykle jest zerowa, cło wynosi jednie 6%, a opłaty transportowe są stosunkowo niskie.

Import motocykli z USA w najniższych cenach na rynku

Dlaczego import motocykla z USA jest tak opłacalny akurat u nas? Współpracując z FlyCars masz gwarancję najniższej ceny oraz bezpieczeństwa transakcji. Dzięki temu cały proces importu przebiegnie sprawnie.

Sprowadzanie motocykla z USA jest bardzo proste i bezpieczne – gwarantujemy profesjonalny kontakt z klientem

Import motocykli z USA to bardzo przyjemna sprawa. Idealnym miejscem, na ich zakup są aukcje motocykli z USA. Posiadamy zniżki do największych domów aukcyjnych. Wystarczy, że zlecisz nam pozyskanie konkretnego, dobrze wyposażonego egzemplarza i będziesz regularnie kontrolował nasze działania. To wszystko – my zajmiemy się resztą. Proste, prawda? Dlatego nie czekaj – zadzwoń do nas: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław) lub napisz maila na biuro@flycars.pl. Sprowadzimy Twój wymarzony motocykl. Będziesz zadowolony. Zaufaj nam.

Import motocykla z USA – darmowa weryfikacja w bazie Carfax lub Autocheck dla klientów FlyCars

Sprowadzanie motocykli z USA to nasze zajęcie od kilkunastu lat. Z racji na liczne zniżki oferujemy darmową weryfikację każdego egzemplarza w bazie Carfax lub Autocheck. Dzięki temu będziesz pewny, że Twój wymarzony „jednoślad” jest w dobrym stanie mechanicznym.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

  • szybkość,
  • profesjonalizm,
  • ciągły kontakt z klientem,
  • dostawa pod dom,
  • możliwość weryfikacji historii pojazdu.

Warto również wspomnieć, iż importując motocykl przy pomocy specjalistów FlyCars gwarantujemy identyczny stan „jednośladu”, jak na zdjęciu. Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowych fotografii – wykonujemy je na miejscu, w zależności od Twoich potrzeb.

Wyróżniamy się fachową obsługą. Udzielamy odpowiedzi na każde pytanie – telefonicznie, mailowo lub za pomocą komunikatorów w mediach społecznościowych (np. Messenger). Cały proces przebiega szybko, zgonie z ustaleniami. Jeśli jesteś zdecydowany, zadzwoń do nas lub napisz maila.

Import pojazdów z USA może być łatwy, szybki i bezpieczny. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Liczymy na kontakt. Możesz nas również odwiedzić stacjonarnie. Nasze biura znajdują się w Krakowie (ul. Korczynowa 2a), Rzeszowie (Plac Wolności, ul. Kolejowa 1 lokal 8) oraz we Wrocławiu (ul. Stabłowicka 56).

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!