Uszkodzone motocykle z USA wyróżniają się dobrym stanem mechanicznym. Często do poprawek są wyłącznie blacharskie elementy, które nie wpływają na awaryjność pojazdu. Dzięki sprawnej procedurze zakupu oferowanej przez FlyCars możesz spodziewać się wymarzonego egzemplarza nawet w ciągu 2-3 miesięcy od wylicytowania dla Ciebie pojazdu przez specjalistów, którzy zawsze służą dobrą radą i wyróżniają się profesjonalnym podejściem do klienta. Warto również wspomnieć, iż wybrany motocykl dostarczamy bezpośrednio do wyznaczonej lokalizacji, dodatkowo umożliwiając płatności w PLN lub innej, dowolnej walucie.

Motocykle uszkodzone sprowadzone z USA w niskiej cenie, oscylującej w granicach 20 000 zł

Niskie ceny oferowane przez naszą firmę wynikają z wieloletniej współpracy z najbardziej renomowanymi domami aukcyjnymi na świecie, m.in.:

 • COPART,
 • IMPACTAUTO,
 • IAAI.

Dzięki zaufaniu serwisów aukcyjnych oraz transporterów zza oceanu dysponujemy licznymi zniżkami, które wykorzystujemy z myślą o klientach. Pozwala to przeprowadzić proces importu w granicach 20 000 zł.

Warto również wspomnieć, iż w cenie usługi importu pozwalamy sprawdzić dowolne motocykle w bazach Carfax oraz Autocheck, a jeśli trzeba – wysyłamy dodatkowe fotografie egzemplarzy wskazanych przez klientów.

Tanie motocykle uszkodzone z USA już w 2-3 miesiące pod Twoim domem

Motocykle uszkodzone z USA sprowadzamy ponad 5 lat. Do tej pory udało nam się opracować profesjonalną procedurę zakupu, którą konsekwentnie realizujemy w 2-3 miesiące. W razie opóźnień czas trwania może wydłużyć się mniej więcej o kilkanaście dni.

Jeśli jesteś handlarzem rozbudowującym swoją ofertę lub osobą prywatną marzącą o wysokiej jakości, bezawaryjnym motocyklu – zadzwoń do nas lub napisz maila na biuro@flycars.pl. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią jednostkę, dostosowaną do Twoich preferencji.

Uszkodzone motocykle z USA od FlyCars – procedura zakupu składająca się z 7 prostych kroków

Chcesz zainwestować w motocykle z USA? Zapoznaj się z naszą procedurą zakupu składającą się z 7 prostych kroków:

 • wybór motocykla,
 • podpisanie umowy,
 • wpłata kaucji,
 • płatność,
 • transport do portu i fracht,
 • odprawa celna,
 • transport do klienta.

Szczegóły są dostępne w zakładce pt.: Procedura zakupu”.

Warto również wspomnieć, iż dysponujemy innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym zweryfikować, na jakim dokładnie etapie importu jest Twój motocykl. Jeśli wejdziesz w opcję „Śledzenie pojazdu”, możesz w czasie przybliżonym do rzeczywistego weryfikować każdy krok naszych specjalistów. W razie potrzeby istnieje możliwość kontaktu poprzez aplikację Messenger lub telefonicznego na numer najbliższy Twojej lokalizacji:

 • Kraków: +48 669 668 202,
 • Rzeszów: +48 669 668 207,
 • Wrocław: +48 669 667 408.

Interesują Cię uszkodzone motocykle z USA? Napisz do nas maila lub zadzwoń. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w standardowych godzinach roboczych przez 5 dni w tygodniu. Możesz także skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Flycars.pl. Wyróżniają nas najniższe ceny, innowacyjne rozwiązania oraz rzetelne podejście do procesu importu.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!