Nowe motocykle z USA są bardzo dobrym rozwiązaniem proponowane zarówno osobom prywatnym na własny użytek, jak i handlarzom samochodowym, którym zależy na rozbudowaniu firmowej oferty. Podejmując współpracę z FlyCars możesz być pewny innowacyjnych rozwiązań, najniższych cen, a także profesjonalnego kontaktu z naszymi specjalistami na każdym etapie współpracy. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, lub odwiedzić nas osobiście. Jesteśmy zlokalizowani w 3 miastach – w Krakowie, w Rzeszowie oraz we Wrocławiu.

Twój nowy motocykl z USA – dobrze wyposażony, przystępny cenowo, zdecydowanie bardziej opłacalny

Nowe motocykle z USA mogą być tańsze nawet o 40% w stosunku do „jednośladów” z rynku europejskiego. Klienci, którzy z nami współpracują, chwalą sobie przede wszystkim ich znacznie lepsze wyposażenie. To jednak tylko część korzyści, jakie można osiągnąć, sprowadzając nowy motocykl z USA. Dlaczego? Ponieważ amerykańskie „jednoślady” są tworzone z wyższej jakości części, co powoduje, że okazują się mniej inwazyjne, a co za tym idzie – tańsze w eksploatacji.

Nowe motocykle z USA bez akcyzy i z niskim cłem

Kupując nowy motocykl z USA, nie płacisz akcyzy. Cło natomiast wynosi tylko 6%, co czyni tę inwestycję bardzo opłacalną. Jakie są pozostałe opłaty? Niewielkie, ponieważ wszelkie formalności wraz z całym procesem importu od „A” do „Z”, czyli od wyboru „jednośladu”, przez jego transport z placu aukcyjnego, aż pod Twój dom wynosi ok. 20 000 zł. To bardzo przystępna oferta, ponieważ konkurencyjni importerzy windują ceny nawet do 40 000 zł.

Wymarzony motocykl z USA pod Twoim domem nawet w 2-3 miesiące od podpisania umowy

Większość zamówień realizujemy w 2-3 miesiące od podpisania umowy. Wystarczy, że licytacja przebiegnie pomyślnie, a klient pozwoli nam trzymać się wcześniej założonego planu działania. Interesuje Cię nowy motocykl z USA w przystępnych cenach? Zależy Ci na sprawnym imporcie wymarzonego „jednośladu”? Nie czekaj, zadzwoń do nas: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław) lub napisz maila na biuro@flycars.pl. Sprostamy Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami.

Zapamiętaj!

Finalny czas importu jest także zależny od lokalizacji motocykla od portu jeszcze w Stanach – w zależności od tego, jak długą drogę musi pokonać, czasem ten transport może się dodatkowo wydłużyć.

Nowe motocykle z USA – pewne egzemplarze sprawdzone w bazie Carfax lub Autocheck dla zdecydowanych klientów

Każdy, nowy motocykl z USA możesz sprawdzić zupełnie za darmo w bazie Carfax lub Autocheck. Współpracując z nami, masz to w gratisie. Spośród konkurencji wyróżniamy się także licznymi zaletami, m.in.:

  • sprawną dostawą motocykli pod Twój dom (nawet w 2-3 miesiące),
  • profesjonalizmem,
  • niemal natychmiastowym udzielaniem odpowiedzi na wszystkie pytania naszych klientów,
  • importem identycznych „jednośladów”, jak wyglądają na zdjęciach (nic nie ukrywamy),
  • możliwością sprawdzenia motocykli w rzetelnych bazach Carfax oraz Autocheck.

Działamy w oparciu o innowacyjne rozwiązania – na początku wybieramy z klientem motocykl ze stron dostępnych aukcji (np. IAAI, COPART czy też IMPACTAUTO). Następnie ustalamy cenę zakupu i przechodzimy do licytacji. Po wygranej aukcji zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem „jednośladu” do importu. To wszystko. Brzmi dobrze? W praktyce współpraca przedstawia się zdecydowanie lepiej. Nie czekaj. Zadzwoń do nas lub napisz maila. Liczymy na owocną współpracę.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!