Sprowadzanie bezwypadkowych motocykli z USA jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Z doświadczenia możemy stwierdzić, że import we współpracy z naszymi specjalistami okazuje się nie tylko sprawny (motocykl pod Twoim domem nawet w 2-3 miesiące), ale także bardzo opłacalny, ponieważ cała procedura kosztuje ok. 20 000 zł. To niewiele biorąc pod uwagę fakt, że konkurencyjne przedsiębiorstwa windują ceny nawet do 35 000 zł. Niskie koszty we FlyCars są jednak uzasadnione – mamy bardzo dobre relacje z domami aukcyjnymi ze względu na wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu motocykli. Dzięki temu dysponujemy sporymi zniżkami, na czym korzystają nasi klienci.

Dobrze wyposażone, nieuszkodzone motocykle z USA pod Twoim domem nawet w 2-3 miesiące od rozpoczęcia współpracy

Motocykle bezwypadkowe sprowadzane z USA wyróżniają się ponadprzeciętnym wyposażeniem i znacznie wyższej jakości częściami wykorzystanymi do produkcji (w porównaniu do identycznych egzemplarzy z rynku europejskiego). Dzięki temu możesz liczyć na m.in.:

  • mniejszą awaryjność motocykla,
  • lepszy stan techniczny wybranego egzemplarza,
  • wyższy stopień bezpieczeństwa jazdy.

Procedura zakupu we FlyCars jest niebywale prosta. Wystarczy, że wybierzesz motocykl, wpłacisz kaucję i podpiszesz umowę. Resztą zajmie się nasza ekipa. Import bezwypadkowego motocykla z USA potrwa najczęściej 2-3 miesiące. W tym czasie będziemy Cię informować o przebiegu całego procesu, a jeśli będziesz chciał – skorzystasz z opcji śledzenia pojazdu.

Licytacje bezwypadkowych motocykli z USA – szybkość, rzetelność, innowacyjne rozwiązania i najniższe ceny

Import używanych, bezwypadkowych motocykli z USA to nasza specjalność. Od lat współpracujemy z renomowanymi domami aukcyjnymi (np. COPART, IMPACTAUTO, IAAI), które informują nas o najbardziej opłacalnych okazjach, co umożliwia sprawne znalezienie odpowiedniego egzemplarza dla klienta.

Interesuje Cię import bezwypadkowego motocykla z USA? Zależy Ci na niskich cenach i bezproblemowej procedurze importu? Napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbliższy Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Czekamy na kontakt.

Nieuszkodzone motocykle z USA – oszczędność rzędu 30-40% na jednym egzemplarzu w porównaniu do motocykli pochodzących z Europy

Nasi klienci oszczędzają zazwyczaj 30-40% na jednym egzemplarzu w porównaniu do zakupu krajowych motocyklów. To sporo, szczególnie, że pojazdy ze Stanów Zjednoczonych bazują na trwalszych częściach i są po prostu lepiej wyposażone. Motocykle bezwypadkowe sprowadzone z USA to gwarancja jakości.

Współpracując z FlyCars możesz być pewny bezproblemowego i rzetelnego przebiegu procesu importu. Gwarantujemy ciągły kontakt, sprawdzenie historii motocykla w bazach Carfax lub Autocheck oraz dostawę pod sam dom – wszystkim zajmujemy się my. Nie angażujemy klientów w proces importu, umożliwiając jednak śledzenie każdego pojazdu.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!