FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Rzeszów:
Galeria Center Park
Plac Wolności, ul. Kolejowa 1 lokal 8
35-073 Rzeszów
www.g.page/FlyCarsCenterPark

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 669 668 207

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Rzeszowie

Zakup amerykańskiego auta może być nadzwyczaj udaną transakcją. Niesłabnąca popularność importu samochodów ze Stanów Zjednoczonych wynika z kilku korzyści, istotnych zwłaszcza dla miłośników motoryzacji i osób poszukujących okazji. Aby dokonać dobrego wyboru oraz bezpiecznie i sprawnie sprowadzić auto z USA do Rzeszowa, warto skorzystać z pomocy pośrednika importu. Dowolne auta z USA w Rzeszowie kupi i sprowadzi dla Państwa doświadczona firma FlyCars.

Import samochodów z USA w Rzeszowie – dlaczego to tak korzystne?

Import samochodów z Ameryki to przede wszystkim spore oszczędności. Przy uwzględnieniu zakupu i wszystkich dodatkowych kosztów, finalnie można zaoszczędzić nawet 30-40%, w porównaniu do transakcji w Polsce i Europie. Wynika to z tego, że za oceanem samochody są dużo tańsze, niż egzemplarze na naszym rynku. W USA mamy też znacznie większy wybór modeli pojazdów klasycznych, sportowych, ekskluzywnych, czy zabytkowych i unikatowych.
Amerykańskie auta mają zazwyczaj lepsze wyposażenie, są zadbane i sprzedawane w dobrym stanie technicznym. Szczególnie bogatą ofertę mają domy aukcyjne Iaai, Copart i Manheim. Samochody z USA w Rzeszowie pomoże kupić i sprowadzić doświadczony importer FlyCars. Korzystając z usługi pośrednika, mamy gwarancję bezpiecznej transakcji, a także sprawnego transportu i załatwienia formalności.

Auta z USA Rzeszów – zakup i import krok po kroku

FlyCars zapewnia kompleksową usługę zakupu i importu aut z USA do Rzeszowa i okolic. Wystarczy określić swoje potrzeby, rodzaj oraz model auta i podpisać z nami umowę. Resztą zajmie się nasz doświadczony zespół. Wybrany pojazd zostanie dokładnie sprawdzony pod względem stanu technicznego i ewentualnych kolizji w bazie Autocheck lub Carfax. Zabezpiecza to przed kupnem pojazdu z ukrytymi wadami.
Po zakupie i uzyskaniu kompletu dokumentów auto trafi do portu i frachtem morskim zostanie przetransportowane do Europy. Na tym etapie odbędzie się też odprawa celno-skarbowa i związane z nią opłaty. Po załatwieniu formalności pozostaje już tylko przetransportowanie samochodu pod wskazany w Polsce adres. Należy pamiętać, że przed zarejestrowaniem u nas auta, mogą być konieczne drobne przeróbki techniczne, dostosowujące pojazd do polskich standardów.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!