Import nowych aut z Dubaju to aktualnie bardzo chodliwy temat, biorąc pod uwagę wysoką opłacalność tego rozwiązania. Sprawna procedura zakupu i zniżki oferowane przez naszą firmę powodują, że klienci FlyCars oszczędzają na autach nawet 20-40% w porównaniu do egzemplarzy krajowych pochodzących z Europy. Wynika to z umiejętnego podejścia oraz wieloletniej współpracy z domami aukcyjnymi gwarantującymi atrakcyjne zniżki, którymi nagradzamy wszystkich usługobiorców.

Import nowego auta z Dubaju w niskiej cenie

Współpracując z FlyCars masz gwarancję niskiej ceny. W zależności od Twoich założeń oraz preferencji dot. konkretnych aut możemy dokonać sprawnego importu w cenie wahającej się w granicach 10 000 – 15 000 zł. Warto również wspomnieć, iż procedura zakupu przebiega sprawnie, ponieważ jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje wymarzone auto w ciągu 2-3 miesięcy od podpisania umowy.

Sprowadzenie nowego auta z Dubaju w ciągu 2-3 miesięcy – przystępne ceny zarówno dla osób prywatnych oraz handlarzy samochodowych

Jesteś osobą prywatną, którą interesuje import nowego auta z Dubaju na własny użytek lub handlarzem samochodowym marzącym o rozbudowaniu swojej oferty? W takim razie sprowadzenie samochodu zza oceanu we współpracy z FlyCars jest dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem. Jednostki, które sprowadzaliśmy naszym klientom to m.in.:

  • Mercedes C63 AMG 2011,
  • Audi Q3 2015,
  • Audi A4 S-LINE 2016,
  • Volvo S60 2020,
  • FORD MUSTANG GT 2019.

Procedura importu jest banalnie prosta. Na początku wspólnie z klientem wybieramy odpowiedni egzemplarz z dostępnych aukcji na IMPACTAUTO, IAAI lub COPART. Następnie weryfikujemy pojazd w bazie Carfax oraz Autocheck i przechodzimy do wpłaty kaucji, oraz podpisania umowy z usługobiorcą. Po wylicytowaniu samochodu zajmujemy się jego transportem do portu, frachtem i odprawą celną. Ostatnim etapem jest transport auta do klienta prosto pod wyznaczony adres.

Import nowych aut z Dubaju we współpracy z FlyCars – profesjonalny kontakt z klientem poparty innowacyjnymi rozwiązaniami

Oprócz gwarantowanych niskich cen i sprawnego przebiegu importu pozwalamy również klientom korzystać z opcji pt.: „Śledzenie pojazdu”. Dzięki temu nasi usługobiorcy mogą regularnie dowiadywać się, na jakim etapie importu jesteśmy. Spośród konkurencji wyróżnia nas także stały kontakt z klientem: mailowo, poprzez media społecznościowe lub telefonicznie.

Zapamiętaj!

Niskie opłaty importerskie powodują, że import pojazdów do Polski jest bardzo opłacalny. Jedyne, o czym powinieneś dodatkowo pamiętać to podatek VAT, akcyza oraz cło – reszta kosztuje w granicach 20 000 – 30 000 zł. Dla porównania – konkurencyjne firmy windują ceny nawet do 35 000 – 45 000 zł.

Jeśli interesuje Cię sprowadzenie nowego auta z Dubaju w przystępnych cenach, koniecznie skontaktuj się z nami. Możesz do nas napisać maila na biuro@flycars.pl lub zadzwonić pod numer najbliższy Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!