Powypadkowe auta z Dubaju to doskonała szansa na zaoszczędzenie minimum 30-40% w porównaniu do egzemplarzy nabytych na rynku europejskim. Konsumenci korzystający z ofert profesjonalnego importu mogą sprawdzić stan pojazdów nie tylko na zdjęciach, ale również w bazach Carfax lub Autocheck. Dzięki temu zyskują pewność, że dany egzemplarz jest w zakładanym stanie mechanicznym. Współpracując z FlyCars masz gwarancję najniższych cen, sprawnej procedury importu (nawet w 2-3 miesiące) oraz regularnego kontaktu ze specjalistami w celu weryfikacji przebiegu całego procesu.

Auto powypadkowe z Dubaju w dobrym stanie mechanicznym – pomyślna współpraca ze specjalistami FlyCars

Interesują Cię uszkodzone auta z Dubaju? Jeśli tak – skontaktuj się z nami mailowo na biuro@flycars.pl lub zadzwoń. Jesteśmy dostępni telefonicznie pod numerami +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław).

Sprowadzamy powypadkowe auta z Dubaju w poprawnym stanie mechanicznym. Dzięki temu masz pewność, że dany pojazd nie będzie wadliwy po naprawie niezbędnych podzespołów. Co więcej – są one często znacznie lepiej wyposażone niż pojazdy europejskie, dlatego inwestując w import, możesz uzyskać wysokiej jakości egzemplarz nie tylko w okazyjnej cenie, ale także z bardzo użytecznymi dodatkami, do których krajowi użytkownicy samochodów mają utrudniony dostęp.

Import uszkodzonego samochodu z Dubaju – sprawna procedura zakupu

Ile trwa sprowadzenie auta z Dubaju? Uszkodzone auta z Dubaju sprowadzamy w mniej więcej 2-3 miesiące od rozpoczęcia współpracy. Ten okres pozwala nam dopiąć procedurę zakupu na tzw. ostatni guzik. W konsekwencji klienci FlyCars mogą liczyć na dokładnie sprawdzone samochody w poprawnym stanie mechanicznym, do niewielkich poprawek blacharskich.

Procedura zakupu we FlyCars jest bardzo prosta – składa się zaledwie z 5 kroków, a mianowicie:

  1. Wybór samochodu.
  2. Wpłata kaucji, umowa.
  3. Płatność za wylicytowany pojazd.
  4. Transport do portu, fracht morski.
  5. Odprawa celna i transport auta do klienta.

Jeśli chcesz na bieżąco monitorować proces importu, możesz kontaktować się z naszymi specjalistami mailowo lub telefonicznie. Polecamy również zdecydować się na funkcję pt.: „Śledzenie pojazdu”, ewentualnie kontakt przez media społecznościowe (np. wykorzystując aplikację Messenger).

Uszkodzone auta z Dubaju – import w najniższych cenach, przeprowadzany przez specjalistów

Uszkodzone auta z Dubaju są bardzo przystępne cenowo. Import od „A” do „Z”, czyli od wyboru pojazdu, aż po transport pod dom klienta kosztuje ok. 20 000 – 30 000 zł. To aktualnie najniższa oferta cenowa na rynku. Wynika to z prostego powodu – od wielu lat współpracujemy z renomowanymi dostawcami oraz domami aukcyjnymi darzącymi nas zaufaniem. W konsekwencji otrzymujemy liczne zniżki na aukcje samochodowe, którymi obdarowujemy naszych klientów i partnerów biznesowych. (Sprawdź, ile kosztuje import aut z Dubaju.)

Interesuje Cię import uszkodzonego samochodu z Dubaju? Napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbliższy Twojej lokalizacji (Kraków: +48 669 668 202, Rzeszów: +48 669 668 207, Wrocław: +48 669 667 408).

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!