Biorąc pod uwagę niską opłacalność związaną z zakupem salonowych pojazdów z rynku europejskiego, wielu konsumentów decyduje się nabyć nowe auta z Kanady. Wówczas istnieje możliwość uzyskania znacznie lepiej wyposażonego egzemplarza w cenie niższej nawet o 30%. Współpracując z FlyCars masz gwarancję prostej procedury zakupu oraz możliwość sprawdzenia faktycznego stanu samochodu – weryfikując zdjęcia oraz jego kompletną historię w bazie Carfax lub Autocheck.

Twoje nowe auto z Kanady sprowadzone w najniższych cenach przez profesjonalistów z FlyCars

Chcesz sprowadzić nowe auto z Kanady? Zależy Ci na zakupie nieuszkodzonego i dobrze wyposażonego egzemplarza w niskiej cenie? Napisz do nas na biuro@flycars.pl lub zadzwoń. Jesteśmy dostępni telefonicznie pod numerami +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław).

Nowe auta z Kanady w 2-3 miesiące pod Twoim domem

Decydując się na import nowych samochodów z USA, możesz być pewny nie tylko najniższych cen na rynku, ale również błyskawicznej procedury sprowadzenia wymarzonego pojazdu. Trwa to mniej więcej 2-3 miesiące od podpisania umowy. Krótko, prawda? To nie wszystko, bowiem cała procedura zakupu jest po naszej stronie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię samochód, wpłacisz kaucję i zawrzesz z nami umowę. Resztą zajmiemy się sami.

Tanie i nowe auta z Kanady od FlyCars – nieustanny kontakt z klientem oraz innowacyjne rozwiązania dedykowane specjalnie dla Ciebie

Spośród konkurencji wyróżniamy się profesjonalizmem, niskimi cenami i nieustanną dostępnością. Klienci mogą zadzwonić do nas w każdej chwili. Odbierzemy praktycznie zawsze, a w przeciwnym wypadku – oddzwonimy. Odpowiadamy na każde pytanie. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu importu od „A” do „Z”, czyli od licytacji auta, aż do transportu pod Twój dom.

W zależności od Twoich preferencji możemy również pomóc dostosować auto do warunków europejskich. Decyzja należy do Ciebie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz pod numer najbliższy Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Możesz również napisać maila na biuro@flycars.pl. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twój ruch.

My sprowadzamy, Ty korzystasz – szansa na nowe auto z Kanady w promocyjnych cenach

Biorąc pod uwagę standardy rynku motoryzacyjnego oraz importerskiego w całej Polsce – wyróżniamy się promocyjnymi cenami. Wynika to z prostego powodu. Mamy zniżki ze względu na nasze doświadczenie, a co za tym idzie, wieloletnią współpracę z największymi, zagranicznymi domami aukcyjnymi, np.:

  • COPART,
  • IAAI,
  • IMPACTAUTO.

Dzięki temu podstawowe opłaty we FlyCars wynoszą ok. 20 000 zł (bez opłat celno-skarbowych). Są to bardzo niskie koszty, ponieważ niektóre firmy świadcząc identyczne usługi, pobierają prowizję (razem ze wszystkimi kosztami) wynoszącą aż 40 000 zł. Mamy najlepsze ceny na rynku. Oferujemy bezpieczne i profesjonalne sprowadzanie nowych aut z Kanady. Podejmij z nami współpracę już dziś. Nie pożałujesz. Czekamy na kontakt.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!