Sprowadzenie auta używanego z Kanady to bardzo powszechna decyzja praktykowana zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalnych handlarzy, którzy chcą rozbudować swoją ofertę samochodową. Uważamy, że proces importu można znacznie uprościć, korzystając z profesjonalnych usług świadczonych przez firmy zajmujące się sprowadzaniem aut zza oceanu. Ceny nie są wysokie, a finalny koszt okazuje się nawet o 30-40% niższy w porównaniu do zakupu pojazdów europejskich.

Samochody używane z Kanady – bezproblemowy import bezwypadkowego auta

Biorąc pod uwagę aktualne standardy rynku importerskiego, możemy śmiało stwierdzić, że koszt za import bezwypadkowego samochodu z Kanady wynosi nawet 35 000 – 40 000 zł. We FlyCars gwarantujemy znacznie niższe ceny wahające się w granicach 20 000 – 30 000 zł. Wynika to z prostego powodu – największe domy aukcyjne w Stanach Zjednoczonych darzą nas ogromnym zaufaniem, ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu dysponujemy sporymi zniżkami, które wykorzystujemy w aukcjach samochodowych naszych klientów.

Sprawne sprowadzanie samochodu bezwypadkowego z Kanady – innowacyjne rozwiązania i profesjonalny kontakt z klientem

Rynek docenia FlyCars za brak ukrytych opłat, jasno sporządzone umowy oraz przejrzystą procedurę zakupu bazującą na 3 głównych krokach:

  • wybór samochodu i wpłata kaucji,
  • podpisanie umowy,
  • płatność za wylicytowane auto.

Resztą zajmujemy się całkowicie samodzielnie. Transportujemy pojazd do portu, organizujemy załadunek do kontenera, a po przybyciu auta do portu w Europie, w imieniu klienta dokonujemy opłat celno-skarbowych. Następnym krokiem jest dostarczenie samochodu prosto pod adres wyznaczony przez klienta.

Pamiętajmy, że FlyCars udostępnia opcję pt.: „Śledzenie pojazdu”. Pozwala ona dowiedzieć się, gdzie dokładnie jest Twoje auto. Jeśli podczas trwania procesu importu chcesz zapytać o konkretną kwestię – wystarczy do nas napisać maila. Odpowiadamy błyskawicznie (najczęściej w ciągu 3-4 godzin).

Bezwypadkowe auto z Kanady – import we współpracy z FlyCars

Sprowadzenie auta z Kanady jest związane z minimalnymi opłatami transportowymi wynoszącymi ok. 2 000 dolarów oraz prowizją domów aukcyjnych. Warto również pamiętać o opłatach celno-skarbowych i niewielkiej prowizji dla importera.

Zastanawiasz się, jak sprowadzić samochód bezwypadkowy z Kanady? Chcesz zainwestować w import bezwypadkowego auta z Kanady? Zależy Ci na dobrze wyposażonym egzemplarzu w przystępnej cenie? Napisz do nas wiadomość na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbliższy Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław). Pomożemy Ci wybrać wymarzony egzemplarz. Porozmawiamy merytorycznie o opłacalności importu. Pozostajemy do dyspozycji. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku i profesjonalny kontakt z klientem!

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!