Nowe łodzie z USA są dobrze wyposażone, wyprodukowane na bazie wyższej jakości części i znacznie tańsze niż jednostki z Polski lub innych krajów Unii Europejskiej. Uważamy, że import to dobre rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i handlarzy, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę o nowe łodzie z Ameryki. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej procedurze importu, klarownych zasadach zapisanych w umowie oraz ciągłym kontakcie ze specjalistami odpowiadającymi za sprowadzenie Twojej wymarzonej jednostki – współpraca z nami będzie tzw. strzałem w dziesiątkę (również pod względem przystępnych cen).

Nowa łódź z Ameryki w cenie 20 000 – 30 000 zł

Twoja nowa łódź z Ameryki może zostać sprowadzona nawet w granicach 20 000 zł łącznie z prowizją importerską. Cały proces trwa zazwyczaj 2-3 miesiące i nie wymaga ingerencji ze strony zleceniodawców. Wystarczy, że będziesz korzystał z naszej opcji pt.: Śledzenie pojazdu, aby zweryfikować przebieg procesu importu. Możesz również kontaktować się ze specjalistami FlyCars mailowo na biuro@flycars.pl lub korzystając z wybranego numeru telefonicznego:

  • Kraków: +48 669 668 202,
  • Rzeszów: +48 669 668 207,
  • Wrocław: +48 669 667 408.

Oferta FlyCars jest dedykowana każdej osobie, która chce sprowadzić wysokiej jakości egzemplarze zza oceanu w niskich cenach.

Nowe łodzie z USA – prosta procedura importu jednostek, które mogą być pod wyznaczoną przez Ciebie lokalizacją nawet 2-3 miesiące

Współpraca ze specjalistami FlyCars jest polecana nie tylko ze względu na okazyjne ceny, ale również banalną procedurę zakupu pozwalającą zakończyć import wymarzonego egzemplarza nawet w ciągu 2-3 miesięcy od podpisania umowy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług. 

Spośród konkurencyjnych firm wyróżniają nas m.in.:

  • prosta procedura zakupu,
  • stały kontakt z klientem,
  • atrakcyjne ceny.

Warto również wspomnieć, że współpracujemy z najbardziej renomowanymi domami aukcyjnymi (np. IAAI, IMPACTAUTO, COPART), które informują nas jako pierwszych z całej branży o najbardziej wytrzymałych i najlepiej wyposażonych jednostkach. Oferujemy je naszym klientom w okazyjnych cenach ze względu na zniżki, jakie otrzymujemy od domów aukcyjnych oraz transporterów.

Nowa łódź ze Stanów Zjednoczonych tańsza o 30-40% w porównaniu do egzemplarzy z Europy

Każda, nowa łódź ze Stanów Zjednoczonych jest tańsza mniej więcej o 30-40% w porównaniu do egzemplarzy z Europy. Zazwyczaj klienci na procesie importu zyskują minimum kilkanaście tysięcy złotych, natomiast w przypadku sprowadzania kilku egzemplarzy jednocześnie, ceny są jeszcze niższe. 

Dysponujemy klarownymi umowami, gwarantujemy niskie prowizje i profesjonalny kontakt z klientem na każdym etapie importu. Jeśli zależy Ci na nowej łodzi z Ameryki w przystępnych widełkach cenowych – jesteśmy do dyspozycji zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Mamy siedziby w Krakowie, w Rzeszowie oraz we Wrocławiu. Umożliwiamy sprawdzenie każdej łodzi w systemie Carfax oraz Autocheck – całą procedurą zajmujemy się indywidualnie, bez konieczności kontroli ze strony klienta.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!