Używane łodzie z USA cieszą się sporą popularnością ze względu na możliwość zaoszczędzenia minimum 20-30% w porównaniu do egzemplarzy z Europy. Są bardzo dobrze wyposażone i bezawaryjne ze względu na wykorzystywanie wysokiej jakości komponentów przez amerykańskich producentów. Wybrane jednostki można oczywiście sprawdzić w bazie Carfax oraz Autocheck, aby poznać ich historię od pierwszego dnia rejestracji.

Łodzie używane z USA w niskich cenach

Używane bezwypadkowe łodzie z USA można sprowadzić już za 20 000 – 30 000 zł, wliczając w cenę opłaty prowizyjne oraz transportowe (bez kosztów celno-skarbowych, ponieważ zależą one od konkretnego modelu). Przystępne propozycje wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia we współpracy z domami aukcyjnymi takimi jak:

  • IAAI,
  • COPART,
  • IMPACTAUTO.

Dzięki temu jesteśmy regularnie obdarowywani wysokimi zniżkami, które wykorzystujemy podczas importu w celu obniżenia cen naszym klientom.

Używane łodzie z USA w 2-3 miesiące w wyznaczonej przez Ciebie lokalizacji

Używane łodzie z USA mogą być dostarczone w wyznaczoną przez Ciebie lokalizację nawet w 2-3 miesiące. W przypadku wystąpienia opóźnień finalny czas oczekiwania na jednostkę wydłuża się, najczęściej o miesiąc. Zazwyczaj zależy to m.in. od:

  • terminu wyznaczonego na transport morski,
  • przesunięć terminu uzyskania Title” (tytułu własności),
  • czasu trwania odprawy celnej.

Warto również uwzględnić opóźnienia załadunkowe i dostarczenie łodzi do klienta docelowego. Proces importu w tzw. idealnych warunkach powinien trwać maksymalnie 6 tygodni, natomiast biorąc pod uwagę drobne opóźnienia, warto nastawić się na 2-3 miesiące oczekiwania.

Używane łodzie z USA – bezproblemowe sprowadzenie Twojej wymarzonej jednostki we współpracy z FlyCars

Importem łodzi ze Stanów Zjednoczonych zajmujemy się od „A” do „Z” – czyli od wylicytowania wybranego egzemplarza aż do jego transportu pod dom klienta. Na każdym kroku informujemy zleceniodawców o przebiegu procesu sprowadzania łodzi.

Dostarczamy dodatkowo wymagane zdjęcia (jeśli zajdzie taka potrzeba) oraz udostępniamy autorską opcję pt.: Śledzenie pojazdu, umożliwiającą weryfikację miejsca pobytu pojazdu w czasie bardzo zbliżonym do rzeczywistego.

Używane bezwypadkowe łodzie z USA – profesjonalny kontakt z klientem i prosta procedura zakupu

Spośród konkurencji wyróżniamy się dobrym kontaktem z klientem i banalnie prostą procedurą zakupu bazującą na 3 głównych elementach:

  • wybór pojazdu,
  • ustalenie ceny zakupu,
  • transport i formalności.

W celu zapoznania się z pełną procedurą rekomendujemy przejść do zakładki pt.: „Procedura zakupu”. Obsługa FlyCars odpowiada na każde pytanie. Pojazdy są sprowadzane na czas – od początku do końca cechuje nas pełen profesjonalizm. 

Jeśli jesteś handlarzem, który chce poszerzyć swoją ofertę lub osobą prywatną sprowadzającą używane łodzie z USA na własny użytek – skontaktuj się z nami na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbliższy Twojej lokalizacji: +48 669 668 202 (Kraków), +48 669 668 207 (Rzeszów), +48 669 667 408 (Wrocław).

Wesprzemy Cię w wyborze wymarzonego egzemplarza. Pozostajemy do dyspozycji.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!