Uszkodzone łodzie z Ameryki są lepiej wyposażone od jednostek produkowanych na terenie Unii Europejskiej. Posiadają trwalsze części, wyróżniając się dobrym stanem mechanicznym. Można na nich zaoszczędzić nawet 20-30% w porównaniu do egzemplarzy pochodzących z europejskiego rynku. Współpracując z FlyCars masz gwarancję najniższych cen, profesjonalnej procedury zakupu oraz sprawnego importu nawet w 2-3 miesiące od podpisania umowy.

Uszkodzona łódź z USA dostarczona w wyznaczone przez Ciebie miejsce nawet w 2-3 miesiące od rozpoczęcia współpracy za mniej niż 20 000 zł kosztów

Oprócz sprawnej procedury zakupu oferujemy najniższe ceny – często nieprzekraczające 20 000 zł (bez opłat celno-skarbowych, które zależą od ceny oraz typu konkretnego pojazdu). Umożliwiamy płatności w złotówkach (PLN) oraz kompleksowe śledzenie pojazdu pozwalające wstępnie zorientować się, na jakim konkretnie etapie importu znajduje się Twoja wymarzona jednostka.

Warto również wspomnieć, iż współpracujemy z najbardziej renomowanymi domami aukcyjnymi w USA, m.in.:

  • IAAI,
  • IMPACTAUTO,
  • COPART.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnemu zaufaniu ze strony najpopularniejszych serwisów aukcyjnych możemy oferować naszym klientom nie tylko egzemplarze w niskich cenach, ale także jednostki uszkodzone w dobrym stanie mechanicznym.

Uszkodzone łodzie z Ameryki – prosta procedura zakupu i profesjonalna obsługa klienta

Procedura zakupu uszkodzonych łodzi z USA jest banalnie prosta. W pierwszej kolejności kupujący wybiera interesujący go egzemplarz, następnie wspólnie przeliczamy opłacalność danego rozwiązania, podpisujemy umowę i przechodzimy do licytacji. Po wygranej aukcji zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem łodzi. Klientom doradzamy także odnośnie niezbędnych modernizacji (w przypadku łodzi warto przerobić radio, żeby odbierało również parzyste częstotliwości).

Interesują Cię uszkodzone łodzie z Ameryki? Zależy Ci na sprowadzeniu kilkuletniego egzemplarza w dobrym stanie blacharskim, jak i mechanicznym? Napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbardziej odpowiadający Twojej lokalizacji:

  • Kraków: +48 669 668 202,
  • Rzeszów: +48 669 668 207,
  • Wrocław: +48 669 667 408.

Spośród konkurencji wyróżniamy się atrakcyjnymi propozycjami cenowymi, niską prowizją oraz rzetelnym przebiegiem procesu importu i klarowną umową – bez ukrytych kosztów.

Uszkodzone łodzie z USA we współpracy z FlyCars – innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, rzetelny przebieg importu

Biorąc pod uwagę aktualne standardy, transport uszkodzonych łodzi z USA do Polski kosztuje ok. 2 000 dolarów. W skład opłat transportowych wchodzą zazwyczaj 3 aspekty:

  • transport do portu w USA,
  • fracht morski,
  • transport do portu w Bremerhaven.

Osobiście możemy jednak zagwarantować znacznie niższe finalne koszty, ponieważ mamy dobre kontakty z importerami. Dzięki temu zazwyczaj mieścimy się w granicach 1 500 dolarów, co w połączeniu z resztą zobowiązań pozwala dokonać kompleksowej procedury importu za ok. 20 000 – 30 000 zł, czyli o kilka tysięcy złotych taniej niż konkurencja.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!