We FlyCars oferujemy wysokiej jakości usługi importerskie. W ich skład wchodzą także licytacje aut powypadkowych zza granicy oraz pojazdów w dobrym stanie blacharskim i mechanicznym. Spośród konkurencji wyróżniamy się najniższymi cenami, sprawną realizacją oraz fachowym doradztwem i profesjonalnym kontaktem z klientem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Aukcje samochodowe — z kim współpracujemy?

Dbamy o interesy klientów, dlatego współpracujemy z najbardziej renomowanymi domami aukcyjnymi, m.in.:

  • Copart (copart.com),
  • IAAI (iaai.com),
  • IMPACT AUTO (ca.iaai.com).

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiego wyboru pojazdów z licytacji z Dubaju, Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Nasi specjaliści dokładnie przeglądają każdą ofertę, aby znaleźć te najlepsze, spełniające wymagania klientów. Dodatkowo oferujemy różne formy transportu i ubezpieczenia pojazdów, co pozwala na szybką i bezpieczną dostawę auta do klienta.

Aukcje samochodów powypadkowych, używanych i nowych

We FlyCars oferujemy wysokiej jakości usługi importerskie, w tym dostęp do licytacji aut powypadkowych, używanych oraz całkiem nowych. Zapewniamy bogaty wybór pojazdów z USA, Kanady i Dubaju. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, efektywną realizacją zleceń oraz profesjonalnym doradztwem. Nasza oferta jest skierowana zarówno do warsztatów samochodowych, jak i indywidualnych klientów szukających unikalnych modeli lub okazji cenowych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie importu, od wyboru auta, poprzez transport, aż po dostarczenie pojazdu w idealnym stanie do klienta. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych aukcjach i skorzystać z naszej wyjątkowej oferty.

Licytacje aut zza granicy — zaufaj FlyCars i postaw na sprawny import oraz najniższe ceny i fachowe doradztwo

Interesują Cię aukcje aut zza granicy? W takim razie skontaktuj się z nami mailowo na biuro@flycars.pl lub telefonicznie: oddział Wrocław (+48 669 667 408), oddział Kraków (+48 669 668 202), oddział Rzeszów (+48 669 668 207). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!