FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Wrocław:
Millenium Tower IV
ul. Strzegomska 42B
53-611 Wrocław
www.g.page/FlyCarsWroclaw

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 669 667 408

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA we Wrocławiu

Przy poszukiwaniu motoryzacyjnych okazji z pewnością nie można pominąć rynku amerykańskiego. Niezwykle szeroka oferta samochodów w USA cieszy się dużą popularnością wśród polskich i europejskich nabywców. Inwestycja w amerykański pojazd to szereg korzyści, nieosiągalnych w przypadku zakupu na naszym rynku. Klasyczne, sportowe, luksusowe i zabytkowe auta dzięki importowi aut z USA we Wrocławiu zakupisz z pośrednikiem FlyCars.

Import samochodów z USA do Wrocławia – najważniejsze korzyści

Kupując i importując samochód z USA do Wrocławia i okolic, można liczyć na oszczędności rzędu 30-40%, w porównaniu do zakupu tego samego auta w Polsce i Europie. Jest to tak korzystne przy uwzględnieniu kosztu zakupu auta, opłat celno-skarbowych, transportu do Polski i prowizji dla pośrednika. Pojazdy za oceanem są relatywnie tańsze niż u nas, a także lepiej wyposażone i zazwyczaj sprzedawane w dobrym stanie technicznym. Wynika to z tamtejszych uregulowań i większej zamożności Amerykanów, którzy częściej kupują nowe auta.

Samochody oferowane są zwłaszcza na aukcjach Iaai, Copart i Manheim, gdzie mamy do wyboru praktycznie wszystkie typy samochodów, także niedostępnych w Europie. Szczególnie okazyjnie kupić można pojazd z niewielkim przebiegiem lub nieznacznym uszkodzeniem karoserii, wymagającym drobnej naprawy. Sprowadzanie auta z USA we Wrocławiu warto powierzyć firmie FlyCars, która pomoże w wyborze odpowiedniego egzemplarza.

Auta z USA, Wrocław – procedura zakupu i importu

Samochody z USA we Wrocławiu szybko i w atrakcyjnej cenie sprowadzi dla Ciebie FlyCars. Przy wyborze auta zostanie zweryfikowany jego stan techniczny i historia kolizji w bazie Carfax lub Autocheck, co zapewni maksimum bezpieczeństwa transakcji. Po zawartej umowie sprzedaży otrzymamy komplet dokumentów, niezbędnych do zarejestrowania pojazdu w Polsce. Ostatni etap to transport wymarzonego auta do Polski pod wskazany adres. Dzięki pośrednikowi FlyCars mamy gwarancję dobrego zakupu, szybkiego transportu i załatwienia wszelkich formalności związanych z importem aut z USA do Wrocławia i okolic.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!