FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Cieszyn:
ul. Szersznika 9
Cieszyn

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 508

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Cieszynie

Decydując się na zakup i import amerykańskiego auta z USA do Cieszyna i okolic, warto powierzyć to sprawdzonemu pośrednikowi FlyCars. Współpraca z importerem daje gwarancję nabycia odpowiedniego egzemplarza, załatwienia formalności i szybkiego dostarczenia auta do Polski. Wystarczy określić swoje oczekiwania lub konkretny model samochodu, a my wszystkim się zajmiemy – z nami import aut z USA do Cieszyna jest skuteczny, szybki i prosty!

Import samochodów z USA do Cieszyna – dlaczego warto?

Nieosiągalne w Polsce, niskie ceny samochodów w USA oraz bardzo szeroki rynek amerykański daje szansę na zdobycie wymarzonej, motoryzacyjnej perełki. Są to główne przesłanki, którymi kierują się poszukiwacze okazji w Polsce i Europie. Jednak na popularność zakupów samochodów w Stanach Zjednoczonych wpływają też inne czynniki, wynikające z tamtejszych uregulowań i dobrej sytuacji ekonomicznej Amerykanów. Nowe pojazdy w USA są tańsze niż ich odpowiedniki w Europie. Ponadto tamtejsze wersje są też bardzo bogato wyposażone.

Wyjątkowo korzystnie prezentują się ceny samochodów używanych, stąd coraz popularniejsze jest sprowadzanie aut z USA do Cieszyna. Kupując w ten sposób, zaoszczędzić można nawet 30-40%. Przeciętny Amerykanin nie jeździ długo tym samym autem. Znacznie częściej kupuje nowe, a stary pojazd wystawia na sprzedaż za niewygórowaną kwotę. Używane auta amerykańskie są też wyjątkowo zadbane i w niezłym stanie technicznym. Szczególną okazją są oferty samochodów po drobnej stłuczce, którą można w Polsce naprawić w każdym warsztacie blacharskim. Największy wybór pojazdów osobowych, ciężarowych i motocykli prezentują portale Iaai, Copart i Manheim.

Sprowadzanie aut z USA w Cieszynie – zakup i transport do Polski

Jeżeli nie masz doświadczenia w sprowadzaniu samochodów zza oceanu, zdecydowanie trzeba zlecić to pośrednikowi. Auta z USA w Cieszynie kupi i sprowadzi dla Ciebie doświadczona firma FlyCars. Pomożemy w wyborze egzemplarza, zweryfikujemy jego stan techniczny i sprawdzimy w bazie historię pojazdu. Dokonamy zakupu na aukcji, załatwimy opłaty i odprawę celno-skarbową, po czym drogą morską przetransportujemy auto do Europy i przywieziemy je w dowolne miejsce na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!