FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Katowice:
ul. Chorzowska 108,
40-121 Katowice
www.g.page/FlyCarsKraków

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 669 668 207

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Katowicach

Rozważasz import auta z USA do Katowic lub okolic? Inwestycja w samochód z USA jest dobrym pomysłem na zakup wymarzonego auta. Rosnąca popularność zakupów i importu pojazdów zza oceanu wynika z oszczędności i szeregu korzyści. Zakup jednak musi być dobrze przemyślany i zorganizowany. Korzystając z pomocy FlyCars oddział Katowice mamy pewność dobrego wyboru, sprawnego transportu i załatwienia formalności.

Auta z USA Katowice – jakie są tego korzyści?

Motoryzacyjny rynek amerykański ma dużo więcej do zaoferowania niż polski i europejski. Nowe i używane auta w USA są relatywnie tańsze, co wynika z tamtejszych uwarunkowań gospodarczych i ekonomicznych. Kupując i sprowadzając pojazd używany, finalnie zaoszczędzić można nawet 30-40% w porównaniu do zakupu tego samego modelu na terenie Polski i Europy. W Stanach Zjednoczonych jest też dużo większy wybór samochodów. Domy aukcyjne oferują tam mnóstwo pojazdów klasycznych, luksusowych, sportowych, a także zabytkowych, unikatowych i niedostępnych w innych miejscach na świecie.

Wersje amerykańskie popularnych modeli cechują się ponadto też lepszym wyposażeniem. Oferowane auta używane są zazwyczaj zadbane, w dobrym stanie technicznym i z niewielkim przebiegiem. Zamożni Amerykanie dość często zmieniają samochody, wystawiając na sprzedaż dotychczasowe, nieznacznie eksploatowane auta w bardzo okazyjnych cenach.

Sprowadzanie aut z USA do Katowic – zakup na aukcji i sprowadzenie do Polski

Sprowadzaniem aut z USA w Katowicach firma FlyCars zajmuje się od wielu lat, jako jeden z bardziej doświadczonych importerów krajowych. Wsparcie obejmuje doradztwo w wyborze auta, zakup, transport do Polski, a także załatwienie wszystkich opłat i formalności. Wybrany egzemplarz jest wstępnie weryfikowany pod względem technicznym w bazie Carfax lub Autocheck. Po zakupie sporządzana jest umowa ze sprzedającym. Uzyskujemy komplet dokumentów i pojazd jest transportowany do portu w USA. Załatwiana jest odprawa celna włącznie z opłatami i auto frachtem morskim transportowane jest do portu w Europie, skąd wyrusza pod wskazany adres w Polsce. Dzięki FlyCars mają Państwo gwarancję udanego zakupu i szybkiej, sprawnej procedury importu.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!