FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Kraków:
ul. Półłanki 80,
30-798 Kraków
www.g.page/FlyCarsKraków

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 669 668 202

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Krakowie

Amerykański rynek motoryzacyjny cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród poszukujących okazji i samochodowych perełek. W Stanach Zjednoczonych jest ogromny wybór klasycznych, luksusowych, terenowych, sportowych i niedostępnych u nas pojazdów w bardzo dobrych cenach. Import aut z USA w Krakowie z FlyCars to kompleksowa obsługa i pomoc w w zakupie i sprowadzeniu dowolnego auta do Polski.

Auta z USA Kraków – korzyści i opłacalność zakupu

Import samochodów z USA w Krakowie — to szansa na naprawdę opłacalną inwestycję. Dlaczego? Niemal nieograniczone możliwości wyboru pojazdów i ich dobre ceny w USA mogą być gwarantem bardzo udanej i opłacalnej transakcji. Nawet, wliczając w nią koszty prowizji dla pośrednika, transportu i opłat celno-skarbowych, zaoszczędzić można 30-40%, w porównaniu do zakupu tego samego auta w Europie. Amerykanie częściej niż Europejczycy kupują nowe samochody, dlatego oferowane na aukcjach używane pojazdy cechują się niewielkim przebiegiem i dobrym stanem technicznym.

Szczególnie okazyjnie kupić można mało eksploatowane, w pełni sprawne auto, ale po drobnej stłuczce, które wymaga jedynie niewielkiej naprawy blacharskiej. Dużą zaletą amerykańskich modeli jest także ich bogate wyposażenie, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Warto też wspomnieć, że samochody w USA są na ogół zadbane pod względem technicznym i wizualnym, ponieważ Amerykanie darzą je szczególną troską. Interesuje Cię import aut z USA do Krakowa lub okolic? Skontaktuj się z nami.

Sprowadzanie aut z USA Kraków – jak to robimy?

Auta z USA w Krakowie sprowadzi dla Państwa wiodący importer krajowy – FlyCars. Wystarczy wskazać na aukcji konkretny samochód, albo określić swoje potrzeby, a my wybierzemy odpowiedni egzemplarz. Najbardziej prężne domy aukcyjne, oferujące wszystkie typy pojazdów, to Iaai, Copart i Manheim. Każdy samochód przed zakupem weryfikujemy pod kątem stanu technicznego i historii kolizji w bazie Autocheck lub Carfax. Gdy wszystko jest w porządku, kupujemy auto i dopełniamy wszelkich formalności z domem aukcyjnym i sprzedającym. Następnie transportujemy je do portu w USA, załatwiamy opłaty i odprawę celną, po czym samochód frachtem morskim płynie do Europy. Tu następuje ostatni etap, czyli dostarczenie auta pod wskazany w Polsce adres. Zlecając import aut z USA do Krakowa doświadczonemu pośrednikowi, mają Państwo gwarancję szybkiej, sprawnej, bezpiecznej i udanej transakcji. Pozostajemy do pełnej dyspozycji.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!