FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Opole:
ul. Damrota 2
Opole

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 507

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Opolu

Zakup i sprowadzenie samochodu amerykańskiego daje wiele korzyści, ale wymaga to doświadczenia i znajomości procedur. Powierzając import aut z USA w Opolu doświadczonemu pośrednikowi FlyCars, masz gwarancję udanej, bezpiecznej i sprawnej transakcji. Wystarczy tylko wskazać importerowi konkretny model auta lub swoje oczekiwania. Sprowadzanie aut z USA do Opola okolic to szereg zalet.

Auta z USA, Opole – możliwości i korzyści

Szczególne zainteresowanie amerykańskim rynkiem motoryzacyjnym ma swoje mocne uzasadnienie. Jest to niezwykle zróżnicowany, duży i bogaty w oferty rynek pojazdów, także nieosiągalnych w Polsce i Europie. Do wyboru mamy praktycznie wszystkie modele aut osobowych, ciężarowych i zabytkowych, a także motocykli i innych pojazdów. Jednak liczą się przede wszystkim bardzo dobre ceny, dzięki czemu przy zakupie i sprowadzenia auta z USA do Opola możemy liczyć na oszczędności rzędu 30-40%.

Auta amerykańskie są tańsze niż w Europie, do tego lepiej wyposażone i używane mają dobry stan techniczny. Amerykanie, jako społeczeństwo zamożne, znacznie częściej zmieniają samochody, wystawiając na sprzedaż stare w dobrym stanie i z niewielkim przebiegiem. Szczególną okazją są pojazdy krótko używane, po nieznacznej stłuczce, wymagające drobnych poprawek blacharskich. Takie egzemplarze wystawiane są zazwyczaj przez firmy ubezpieczeniowe.

Import samochodów z USA do Opola – szczegóły zakupu

Dowolny model samochodu w USA możemy zakupić na portalach aukcyjnych, takich jak Iaai, Copart i Manheim. Wybrany egzemplarz zostanie przez importera zweryfikowany w bazie Carfax lub Autocheck, aby poznać historię pojazdu, jego stan techniczny, przebyte kolizje itd. Jeśli wszystko jest prawidłowo, auto zostaje kupione na aukcji i dokonywane są niezbędne formalności ze sprzedającym.

Kupiony pojazd transportujemy następnie do portu w USA, potem drogą morską trafia on do Europy. Po przeprowadzonej odprawie celno-skarbowej auto jest transportowane bezpośrednio pod dom klienta. Przed zarejestrowaniem auta w Polsce należy jeszcze wykonać drobne przeróbki w celu dostosowania go do krajowych norm. Interesuje Cię import auta z USA do Opola? Powierz go nam!

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!