FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Poznań:
Galeria Kupiec
Plac Wiosny Ludów 2
Poznań

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 505

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA Poznań

Samochody z USA cieszą się dużym zainteresowaniem. Ich import może być niezwykle udaną transakcją, ponieważ amerykański rynek jest szczególnie interesujący dla poszukiwaczy okazji. Opłacalność zakupu zależy jednak od wyboru odpowiedniego egzemplarza, jego stanu i ceny oraz kosztów transportu i podatku. Zakup i sprowadzenie auta we własnym zakresie jest dość skomplikowane i ryzykowne, dlatego warto powierzyć to profesjonalistom. Samochody z USA w Poznaniu bezpiecznie zakupią Państwo z firmą FlyCars.

Import aut z USA, Poznań – dlaczego to się opłaca?

Samochody w Stanach Zjednoczonych kosztują mniej niż te same modele w Polsce i Europie. Przy zakupie auta w USA, wliczając koszty transportu i odprawy celno-skarbowej, można zaoszczędzić nawet 30-40% w porównaniu do zakupu tego samego modelu w Europie. Najbardziej opłacalne są zakupy pojazdów relatywnie krótko używanych, wymagających tylko drobnej naprawy blacharskiej. Wynika to z zamożności Amerykanów, którzy częściej niż Europejczycy zmieniają auta i drobna kolizja jest dla nich okazją do nabycia nowego pojazdu. Takie samochody oferowane są w USA na popularnych portalach aukcyjnych. Amerykańskie auta są też znacznie lepiej wyposażone, bardziej zadbane i sprzedawane w dobrym stanie technicznym. Ponadto rynek pojazdów w USA, jak żaden inny ma do zaoferowania bardzo duży wybór samochodów.

Auta z USA, Poznań – zakup i import do Polski

Zajmujemy się sprowadzaniem aut z USA w Poznaniu. Flycars to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje bezpieczny zakup odpowiedniego, dobrze sprawdzonego egzemplarza. Załatwimy wszystkie formalności i opłaty związane z zakupem na aukcji, a także sprowadzimy pojazd do Polski. Najpopularniejszym miejscem do zakupu są aukcje Iaai, Copart i Manheim. Wybrany samochód powinien być najpierw sprawdzony pod względem stanu technicznego i historii kolizji w bazie Carfax lub Autocheck. Po zakupie FlyCars załatwia wszystkie formalności ze sprzedawcą i uzyskuje niezbędne dokumenty. Następnie dokonywana jest odprawa i opłaty celno-skarbowe. Po wszystkim auto jest transportowane frachtem morskim do Europy, po czym trafia do Polski pod wskazany adres. Dlatego, jeśli auta z USA do Poznania, to tylko z FlyCars!

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!