FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Poznań:
Galeria Kupiec
Plac Wiosny Ludów 2
Poznań

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 505

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Poznaniu

Samochody z USA cieszą się dużym zainteresowaniem. Import aut z USA do Poznania i okolic może być niezwykle udaną transakcją, ponieważ amerykański rynek jest szczególnie interesujący dla poszukiwaczy okazji. Opłacalność zakupu zależy jednak od wyboru odpowiedniego egzemplarza, jego stanu i ceny oraz kosztów transportu i podatku. Zakup i sprowadzenie auta we własnym zakresie jest dość skomplikowane i ryzykowne, dlatego warto powierzyć to profesjonalistom. Samochody z USA w Poznaniu bezpiecznie zakupią Państwo z firmą FlyCars.

Import samochodów z USA w Poznaniu – dlaczego to się opłaca?

Samochody w Stanach Zjednoczonych kosztują mniej niż te same modele w Polsce i Europie. Przy zakupie auta w USA, wliczając koszty transportu i odprawy celno-skarbowej, można zaoszczędzić nawet 30-40% w porównaniu do zakupu tego samego modelu w Europie. Najbardziej opłacalne są zakupy pojazdów relatywnie krótko używanych, wymagających tylko drobnej naprawy blacharskiej. Wynika to z zamożności Amerykanów, którzy częściej niż Europejczycy zmieniają auta i drobna kolizja jest dla nich okazją do nabycia nowego pojazdu. Takie samochody oferowane są w USA na popularnych portalach aukcyjnych. Amerykańskie auta są też znacznie lepiej wyposażone, bardziej zadbane i sprzedawane w dobrym stanie technicznym. Ponadto rynek pojazdów w USA, jak żaden inny ma do zaoferowania bardzo duży wybór samochodów.

Auta z USA Poznań – zakup i import do Polski

Zajmujemy się sprowadzaniem aut z USA w Poznaniu. Flycars to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje bezpieczny zakup odpowiedniego, dobrze sprawdzonego egzemplarza. Załatwimy wszystkie formalności i opłaty związane z zakupem na aukcji, a także sprowadzimy pojazd do Polski. Najpopularniejszym miejscem do zakupu są aukcje Iaai, Copart i Manheim. Wybrany samochód powinien być najpierw sprawdzony pod względem stanu technicznego i historii kolizji w bazie Carfax lub Autocheck. Po zakupie FlyCars załatwia wszystkie formalności ze sprzedawcą i uzyskuje niezbędne dokumenty. Następnie dokonywana jest odprawa i opłaty celno-skarbowe. Po wszystkim auto jest transportowane frachtem morskim do Europy, po czym trafia do Polski pod wskazany adres. Dlatego, jeśli auta z USA do Poznania, to tylko z FlyCars!

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!