FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Bochnia:
ul. Brzeźnicka 55d
Bochnia

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 510

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Bochni

Bardzo dobre ceny i duży wybór samochodów na rynku w USA przyciąga kupujących z całego świata. Także w Polsce zakup i sprowadzanie pojazdów amerykańskich staje się coraz popularniejszy wśród poszukiwaczy motoryzacyjnych okazji. Dobrze przemyślany i zorganizowany przez FlyCars import aut z USA do Bochni i okolic, to gwarancja udanej i bezpiecznej transakcji. Sprawdź, jakie to proste!

Import samochodów z USA w Bochni – nieograniczony wybór modeli w korzystnych cenach

Poszukując samochodu za granicą, nie można pominąć rynku w Stanach Zjednoczonych. Spore oszczędności rzędu 30-40% to nie jedyny atut zakupów za oceanem. Jest tam także znacznie większy wybór motocykli i samochodów klasycznych, sportowych, luksusowych, ciężarowych i produkowanych wyłącznie na amerykański rynek. Przeglądając oferty sprzedaży, łatwo natrafić na egzemplarze bardzo zadbane, świetnie wyposażone, z niewielkim przebiegiem lub wymagające jedynie drobnej naprawy.

Wynika to z zamożności Amerykanów, którzy znacznie częściej, niż Europejczycy, mogą sobie pozwolić na nowe auto, oferując stare za niewygórowaną cenę. Szczególnie atrakcyjne cenowo są oferty agencji ubezpieczeniowych, które wystawiają pojazdy po drobnych stłuczkach. W tej sytuacji możemy tanio nabyć znakomite, amerykańskie auto i dokonać naprawy blacharskiej we własnym zakresie. Największy wybór pojazdów w USA oferują znane na całym świecie domy aukcyjne, takie jak Iaai, Copart i Manheim. To za ich pośrednictwem często odbywa się sprowadzenie auta z USA do Bochni.

Auta z USA, Bochnia – zakup i import z zaufanym partnerem

Wbrew pozorom, jeżeli skorzystamy z usługi pośrednika, sprowadzanie aut z USA do Bochni i okolic jest szybkie, sprawne i bezpieczne. Import jest też niezwykle korzystny cenowo, zapewnia spore oszczędności, wliczając w to nawet koszty transportu, odprawy celno-skarbowej, a także prowizji dla domu aukcyjnego i pośrednika importu.

Przed zakupem wybrany przez klienta egzemplarz auta zostaje przez FlyCars wstępnie zweryfikowany w bazie Autocheck lub Carfax. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek i sprawdzić stan techniczny oraz historię pojazdu. Po zakupie na aukcji auto transportujemy do portu w USA i załatwiamy konieczne opłaty celno-skarbowe. Następnie samochód drogą morską dociera do Europy i jedzie prosto pod wskazany adres w Polsce. Z FlyCars import auta z USA do Bochni jest szybki i bezpieczny – sprawdź sam!

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!