FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Nowy Sącz:
ul. Rynek 10
Nowy Sącz

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 509

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import samochodów z USA — Nowy Sącz

Samodzielny import pojazdu amerykańskiego bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych wymaga dobrego rozeznania i doświadczenia. Ale dzięki pośrednikowi FlyCars zakup i sprowadzenie auta z USA do Nowego Sącza jest niezwykle proste i bezpieczne. Dlatego poszukując używanego samochodu za granicą, warto zapoznać się z bogatą ofertą na rynku amerykańskim.

Import aut z USA w Nowym Sączu – szereg korzyści dla poszukujących okazji

Przy inwestycji w używane auto amerykańskie możemy liczyć na spore oszczędności – i to wliczając w to koszty transportu, podatków celno-skarbowych i prowizji dla pośrednika. W niektórych przypadkach zaoszczędzić można aż 30-40% w stosunku do ofert na rynku europejskim. Wynika to z niższych cen zarówno nowych, jak i używanych samochodów na terenie USA. Najbardziej okazyjnie kupić można pojazdy w dobrym stanie technicznym, ale po drobnych stłuczkach drogowych, które bez problemu naprawi w Polsce każdy zakład blacharki.

Amerykańskie auta są też bardzo zadbane, lepiej wyposażone, wystawiane na sprzedaż z małym przebiegiem i to zdecydowanie taniej niż w Polsce i Europie. Po prostu przeciętny Amerykanin może sobie częściej pozwolić na nowy samochód i starego chce się szybko pozbyć, stąd rosnące zainteresowanie zakupem i importem amerykańskich aut do Nowego Sącza. Warto też wspomnieć, że rynek motoryzacyjny w USA jest niezwykle bogaty w oferty, co czyni go atrakcyjnym miejscem dla poszukiwaczy pojazdów – w tym prawdziwych perełek.

Sprowadzanie aut z USA do Nowego Sącza i okolic – bezpieczny zakup i transport z Ameryki

Dowolne auta z USA w Nowym Sączu zamówią Państwo za pośrednictwem FlyCars. Możemy sprowadzić każdy wskazany samochód, a także wspólnie wybrać odpowiedni egzemplarz na aukcjach Iaai, Manheim i Copart. Aby uniknąć przykrych niespodzianek w związku z ukrytymi wadami, wybrane auto zawsze weryfikujemy w zakresie jego historii w bazach Carfax i Autocheck. Dokładnie sprawdzony samochód licytujemy na aukcji i dokonujemy koniecznych formalności ze sprzedającym. Kupiony pojazd przewozimy do portu, następnie drogą morską płynie on do Europy i jedzie do Polski. Po drodze załatwiamy też odprawę i opłaty celno-skarbowe. Realizujemy kompleksowo wszystko od zakupu po dostarczenie auta pod dom klienta. Zapraszamy do współpracy!

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!