FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Tarnów:
ul. Słowackiego 33
Tarnów

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 511

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Tarnowie

Inwestycja w używany amerykański samochód to spore oszczędności, nieosiągalne w przypadku zakupu na rynku krajowym. Wybierając auto na terenie Stanów Zjednoczonych, można uzyskać jeszcze szereg innych korzyści, stąd coraz większa popularność importu aut z USA do Tarnowa. Współpraca z pośrednikiem FlyCars z pewnością ułatwi to wszystkim poszukującym motoryzacyjnych okazji.

Import samochodów z USA do Tarnowa i okolic – dlaczego warto kupić amerykański samochód?

Prawdziwi znawcy motoryzacji wiedzą, że rynek w Stanach Zjednoczonych ma do zaoferowania znacznie więcej, niż polski i europejski. Ogromny wybór osobowych samochodów klasycznych, sportowych, luksusowych i unikatowych, a także SUV-ów, ciężarówek i motocykli przyciąga do USA poszukiwaczy z całego świata. Kupujących kusi także świetne wyposażenie, parametry i dobry stan techniczny używanych aut amerykańskich.

Wystawiane są na sprzedaż jako zadbane i w pełni sprawne technicznie egzemplarze. Miewają często niewielki przebieg, są relatywnie mało eksploatowane, co czyni je niezwykle atrakcyjną ofertą dla przeciętnego Europejczyka. Zdarzają się też pojazdy bardzo nisko wycenione, które wymagają jedynie drobnych napraw technicznych lub blacharskich, czy wymiany podzespołów. Decydując się na zakup auta z USA do Tarnowa, poszukiwania warto rozpocząć od domów aukcyjnych Iaai, Manheim i Copart. Oferują one nieograniczone możliwości wyboru, których próżno szukać w Polsce i Europie.

Sprowadzanie aut z USA w Tarnowie – zaufaj profesjonalistom z FlyCars

Jako doświadczony, wiodący importer samochodów z USA, świadczymy pełną, kompleksową obsługę zakupu i transportu auta do Polski. Pomagamy w wyborze egzemplarza i skrupulatnie weryfikujemy jego historię oraz stan techniczny. Dokonujemy formalności ze sprzedającym i uzyskujemy komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji samochodu w Polsce. Kupiony pojazd transportujemy drogą lądową i morską od sprzedającego w Ameryce do klienta w Polsce. Załatwiamy odprawę i opłaty celno-skarbowe. Auta z USA w Tarnowie zamówią Państwo w naszym biurze – zapraszamy do współpracy.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!