FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Dębica:
ul. Kolejowa 28
Dębica

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48789789512

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA — Dębica

Doświadczony pośrednik FlyCars oferuje import aut z USA w Dębicy. Korzystając z tego typu usługi, mamy gwarancję bezpiecznej i niezwykle korzystnej transakcji. Decyzja o zakupie amerykańskiego pojazdu może okazać się strzałem w dziesiątkę, stąd tak duża popularność zakupów w Stanach Zjednoczonych.

Import aut z USA w Dębicy – dlaczego warto?

Zakupem samochodów w USA interesują się zwłaszcza osoby poszukujące oszczędności i nietuzinkowych modeli. To doskonały pomysł na zdobycie trudno dostępnych w Polsce i Europie pojazdów. Motoryzacyjny rynek amerykański cieszy się szczególnym zainteresowaniem na całym świecie, głównie za sprawą różnorodności i bardzo dobrych cen w stosunku do ofert europejskich. Zarówno nowe, jak i używane pojazdy są tam znacznie tańsze, co wynika z innych uwarunkowań gospodarczych i zamożności Amerykanów.

Przeglądając aukcje Iaai, Copart, czy Manheim, można znaleźć mnóstwo ofert używanych, nieznacznie eksploatowanych pojazdów w okazyjnych cenach. Ponadto w USA dostępnych jest wiele klasycznych, sportowych i luksusowych modeli nieoferowanych w Europie. Tamtejsze auta są też lepiej wyposażone. Dlatego poszukiwacze okazji i miłośnicy niebanalnych samochodów, w pierwszej kolejności powinni zainteresować się zakupem i importem aut z USA do Dębicy.

Sprowadzanie aut z USA, Dębica – dlaczego warto powierzyć to pośrednikowi importu?

Jak każdy zakup na odległość, także ten obarczony jest pewnym ryzykiem. Problemem może być utrudniony transport, bariery komunikacyjne albo zakup auta od nieuczciwego sprzedawcy, który nie ujawnia w opisie prawdziwego stanu technicznego pojazdu. Dlatego, aby uniknąć problemów i spać spokojnie, warto przekazać zakup i sprowadzenia samochodu importerowi FlyCars. Auta z USA w Dębicy zamówią Państwo w naszej placówce. Najpierw wspólnie wybierzemy egzemplarz, następnie go zweryfikujemy, kupimy na aukcji i sprowadzimy pod wskazany w Polsce adres, załatwiając też opłaty i odprawę celno-skarbową. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy do dyspozycji.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!