FlyCars Import pojazdów z USA, Kanady i Dubaju

Biuro Legnica:
ul. Jaworzyńska 58
Legnica

NIP: 8133823153
Email: biuro@flycars.pl
Telefon: +48 789 789 506

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...

Import aut z USA w Legnicy

Zakup amerykańskiego auta przynosi szereg korzyści, nieosiągalnych przy zakupie pojazdu w Polsce czy Europie. Szeroka oferta rynku motoryzacyjnego w USA i świetne ceny pojazdów to tylko niektóre z zalet, które przyciągają poszukiwaczy okazji. Ważny jest jednak przemyślany zakup i zorganizowany import aut z USA. W Legnicy to zadanie ułatwi Flycars, wieloletni doświadczony importer oferujący kompleksową obsługę.

Sprowadzanie aut z USA do Legnicy i okolic – dlaczego warto?

Inwestycja w używany samochód ze Stanów Zjednoczonych może dać do 30-40% oszczędności w porównaniu do zakupu tego samego auta na terenie Europy. Opłacalność ta wynika przede wszystkim z niższych cen pojazdów nowych i używanych w USA, w związku z innymi regulacjami i sytuacją ekonomiczną. Amerykanie też częściej niż Europejczycy zmieniają samochody i dotychczas używane oferują w okazyjnych cenach. Szczególnie korzystny jest zakup samochodu z niewielkim przebiegiem albo po stłuczce wymagającej tylko drobnej naprawy blacharskiej. Takie pojazdy zazwyczaj wystawiane są na aukcje przez firmy ubezpieczeniowe.

Auta w Ameryce są też bardziej zadbane, lepiej wyposażone i oferowane na sprzedaż w dobrym stanie technicznym. Nie bez znaczenia jest też wielkość i różnorodność amerykańskiego rynku motoryzacyjnego. Mamy tam nieograniczone możliwości nabycia klasycznych, sportowych, ekskluzywnych, zabytkowych i niedostępnych u nas pojazdów. Dzięki firmie Flycars zakup i import auta z USA do Legnicy i okolic jest na wyciągnięcie ręki.

Auta z USA Legnica – jak kupić i sprowadzić pojazd do Polski

Powierzając firmie Flycars zakup i import samochodu z USA do Legnicy mają Państwo pewność dobrego wyboru egzemplarza, bezpiecznego zakupu, transportu do Polski i załatwienia wszelkich formalności. Sprowadzaniem aut z USA w Legnicy FlyCars zajmuje się od wielu lat, jako wiodący importer krajowy. Popularnym miejscem zakupu auta są aukcje Iaai, Copart i Manheim. Wybrany pojazd zostanie przez nas zweryfikowany w bazie pod względem stanu technicznego i historii kolizji. Jeżeli nie ma ukrytych wad, kupujemy samochód na aukcji i zawieramy umowę ze sprzedającym. Następnie transportujemy go do portu morskiego w USA, załatwiamy formalności i opłaty celno-skarbowe, po czym pojazd frachtem morskim trafia do Europy. Stąd wyrusza pod wskazany adres na terenie Polski. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!