Jakie samochody są najczęściej sprowadzane z USA? – TOP 10 modeli [ranking]

Najczęściej sprowadzane auta z USA to m.in. BMW, AUDI, DODGE, MAZDA, FORD oraz PORSCHE. Nasi klienci regularnie decydują się na import modeli tj.:

 • BMW M3 (2018),
 • AUDI S5 (2021),
 • DODGE CHALLENGER (2021),
 • MAZDA CX-9 (2021),
 • FORD ESCAPE (2018),
 • FORD MUSTANG (1966),
 • PORSCHE 911 (1987),
 • VOLKSWAGEN GOLF R (2019),
 • FORD FUSION (2019),
 • BMW X3 (2020),
 • i wiele innych.

Warto również wspomnieć, iż najczęściej sprowadzane auta z USA są bardzo dobrze wyposażone — zdecydowanie lepiej niż egzemplarze prezentowane w polskich salonach. Wyróżniają się one także znakomitym stanem mechanicznym — dzięki temu każdy sprowadzony samochód jest bardzo mało awaryjny, do ewentualnych poprawek blacharskich.

Jeżeli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, a także szybkość i rzetelność podczas procesu importu — koniecznie napisz do nas maila na biuro@flycars.pl lub zadzwoń pod numer najbliższy Twojej lokalizacji (oddział Wrocław: +48 669 667 408, oddział Kraków: +48 669 668 202, oddział Rzeszów: +48 669 668 207).

Jakie samochody są najchętniej sprowadzane? – dodatkowe zestawienie opracowane przez ekspertów FlyCars!

Jakie samochody są najchętniej sprowadzane? W ostatnich latach zauważyliśmy, że klienci importują nawet bezwypadkowe auta z USA — po prostu zależy im na lepszym wyposażeniu, dobrym stanie mechanicznym i blacharskim. Pomimo kosztów związanych ze sprowadzeniem danego auta można odnotować oszczędności rzędu 30-40% w porównaniu do pojazdów europejskich.

Auta klientów FlyCars, które cieszą się bardzo dużą renomą wśród miłośników bezwypadkowych egzemplarzy to m.in.:

 • FORD MUSTANG,
 • BMW SERII 3,
 • JEEP GRAND CHEROKEE,
 • BMW SERII 5,
 • MAZDA CX-5,
 • AUDI Q5,
 • AUDI A4,
 • AUDI A3,
 • PORSCHE CAYENNE,
 • CHRYSLER GRAND VOYAGER.

Importujemy również sporo aut klasycznych, sportowych i luksusowych (np. MERCEDES KLASA S). Ceny są bardzo przystępne — klienci nigdy nie wychodzą na minus. Zawsze są zadowoleni z przebiegu procesu importu. Z naszą pomocą zrealizujesz swoje marzenia. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły już dziś!

Import popularnych aut z USA — komu dedykujemy to rozwiązanie?

Import popularnych aut z USA dedykujemy zarówno osobom prywatnym, które marzą o konkretnym egzemplarzu, jak i handlarzom samochodowym rozszerzającym swoją ofertę o dodatkowe pojazdy sprawne mechanicznie w nienagannym (lub perfekcyjnym) stanie blacharskim.

Zapamiętaj!

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, możesz odliczyć 50% VAT-u lub 100% VAT-u od zakupionego samochodu, w zależności od jego przeznaczenia.

Jakie samochody są najczęściej sprowadzane z USA? – podsumowanie

Najczęściej sprowadzanymi samochodami z USA są egzemplarze nowych, powypadkowych oraz bezwypadkowych modeli BMW (np. BMW X5, BMW M3), MERCEDES (np. MERCEDES S560, MERCEDES E200) oraz FORD (np. FORD MUSTANG, FORD FUSION). Pamiętaj, że import aut z USA jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem — szczególnie we FlyCars. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły! Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

FAQ — najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce importu popularnych aut?

#1 Jakie samochody są najchętniej sprowadzane z USA, Kanady oraz Dubaju?

Obecnie dużą popularnością cieszą się egzemplarze marki BMW (np. BMW SERII 5 lub BMW M3) oraz FORD (np. FORD MUSTANG) i DODGE (np. DODGE CHALLENGER). Klienci zlecają nam import zarówno powypadkowych, bezwypadkowych, jak i nowych samochodów.

#2 Ile kosztuje import popularnych aut z USA?

Import popularnych aut z USA kosztuje ok. 20 000 – 30 000 zł. Do tego należy doliczyć również opłaty celno-skarbowe oraz prowizję importerską. Są to bardzo okazyjne widełki cenowe bazujące na zniżkach firmy FlyCars. Mniej renomowani importerzy windują ceny nawet do 35 000 zł.

#3 Czy najczęściej sprowadzane auta z USA są tanie w eksploatacji?

Najczęściej sprowadzane auta z USA są zazwyczaj bardzo tanie w eksploatacji, ponieważ wyróżniają się dobrym stanem mechanicznym. W zależności od podjętej decyzji możesz wybrać egzemplarze w niemal perfekcyjnym stanie blacharskim — do niewielkich poprawek lakierniczych. Dzięki temu po rejestracji i modernizacji reflektorów oraz innych kluczowych elementów auto można użytkować bezproblemowo.

#4 Najczęściej sprowadzane auta z USA — czy warto się na nie zdecydować?

Biorąc pod uwagę aktualne kryteria cenowe oraz trendy rynkowe — najczęściej sprowadzane auta z USA są absolutnym „strzałem w dziesiątkę”. Zaoszczędzimy na nich mniej więcej 30-40% w porównaniu do europejskich egzemplarzy, a dodatkowo będą zdecydowanie lepiej wyposażone. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

Opublikowano: 25 października 2022 Krzysztof Mikołajczyk

Miłośnik motoryzacji od kilkunastu lat. Jest właścicielem jednej z najbardziej renomowanych firm importerskich w Polsce - dumnie reprezentuje FlyCars oferując innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, a także szybkość i rzetelność sprowadzania aut. Pasjonat nie tylko samochodów, ale również jednośladów, które jak sam twierdzi, są jego odskocznią od rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Zamów rozmowę z konsultantem

Trwa ładowanie formularza...
Innowacyjne rozwiązania, najniższe ceny, szybkość i rzetelność!